SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy węglowodany wpływają w dużym stopniu na rozwój masy mięśniowej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 3224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2252
Mam 70kg, mój cel to 80kg, a startowałem z 62kg. Wiadomo, że teraz coraz to wolniej masa rośnie i tu pojawia się pytanie, czy węglowodany wpływają w dużym stopniu na rozwój masy mięśniowej, bo jako, że białko staram się pilnować i zawsze mieć te 200g na dzień to z węglowodanami czasem gorzej bywa. Czy może węglowodany to tylko energia i grunt, że białko trzymam.

Obecnie to:
3350 KALORIE
200 BIALKO
460 WEGLOWODANY
110 TLUSZCZ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2252
Super! Na pewno się przyda - jakby ktoś miał bardziej rozwiniętą tabelę to proszę o link to samo się tyczy produktów wysoko wysokowęglowodanowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
jasne,że wpływają-to m.in. dzięki nim zapewniona zostaje energia potrzebna do wbudowania aminokwasów do mięśni
W znacznym stopniu aktywują też insulinę,która powoduje transport skł.odżywczych do komórek

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Bialka masz za duzo wiecej niz 2,5 g na 1 kg masy ciala Ci nie trzeba. A z weglami j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2252
Ale chyba to nie szkodzi, jeśli mam 200g, a wystarcza 175g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
może być aczkolwiek pewnie byś oszczędził trochę $$ obniżając podaż białka

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2252
Czyli więcej białka 200g, zamiast 175g nie wpłynie na szybszy przyrost masy. I nie ma znaczenia, czy jest to dzień treningowy, czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Nie powyzej 2,5 g bialko jest marnowane chyba ze jestes na cyklu SAA. Znaczy nie marnowane ale przetwarzane w energie a przy zbyt duzej nadwyzce w tluszcz. Poza tym moze obciazac nerki niepotrzebnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2252
A wartość węglowodanów jest w porządku?

A tak z ciekawości, to gdybym np do południa zjadł 175g białka - co jest możliwe gdybym twarogi chude wcinał (mają 40g białka na 200g) to co się później dzieje? Organizm przez cały dzień z tego białka korzysta i nie musiałbym już więcej białka zjeść? :>

Zmieniony przez - divao w dniu 2013-06-23 15:07:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
divao
A wartość węglowodanów jest w porządku?

A tak z ciekawości, to gdybym np do południa zjadł 175g białka - co jest możliwe gdybym twarogi chude wcinał (mają 40g białka na 200g) to co się później dzieje? Organizm przez cały dzień z tego białka korzysta i nie musiałbym już więcej białka zjeść? :>

Zmieniony przez - divao w dniu 2013-06-23 15:07:44


To ile bys musial tego twarogu zjesc Zreszta twarog nie jest najlepszym zrodlem bialka. No ale tak powoli bys trawil przez caly dzien. Ale mogloby byc Ci "ciezko" na zoladku.
Musisz obserwowac ile kcal potrzebujesz by rosnac i podbijac albo wegle albo tluszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2252
Akurat z ciekawości z tym twarogiem zapodałem :D
A co jest najlepszym źródłem białka, zawsze wydawało mi się, że to, bo jak już mówiłem w 200g (bo tyle ma paczka) jest aż 40g białka, a np jajecznica z 5 jajek ma tylko 20g białka, wiadomo, że kurczak jest dobry, ale nie mogę żyć rano i wieczorem na kurczaku tylko, jak go mam na obiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Najlepiej roznorodne zrodla dawac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i trening dla 15 latka w warunkach domowych.

Następny temat

Dieta + ćwiczenia na odchudzanie

WHEY premium