SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to koniec dominacji Mariusza Pudzianowskiego w WSMSS ?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635


Będzie się działo!
Do startujących w federacji WSMSS, w której startuje Mariusz Pudzianowski doszedł nowy zawodnik. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że nie jest to „zwyczajny zawodnik". Jest to zawodnik, który do ostatniej konkurencji ostatnich Mistrzostw Świata najbardziej prestiżowej federacji IFSA zajmował drugie miejsce. Zawody ukończył na 4 miejscu, wygrywając z Zydrunasem Savickasem. Jest to także zawodnik który zdobył tytuł najsilniejszego USA z rekordową przewagą nad drugim zawodnikiem. Przedstawiamy Państwu Dereka Poundstona. Jak sam twierdzi- jego celem jest zakończenie dominacji Pudzianowskiego w tej federacji.

Derek Poundstone
Poprawiając dwa rekordy świata - w wyciskaniu nad głową, oraz w kamieniach dołączył on do grona kilku wybranych.
Już wkrótce dojdzie do starcia pomiędzy Derekiem a Mariuszem Pudzianowski. Panowie zmierzą się 19go stycznia podczas zawodów w Mohegan Sun w Stanach Zjednoczonych.
Derek zaproszony został z powodu kontuzji Kevina Nees i będzie 12 zawodnikiem.
Jak sam przyznaje jednym z powodów jego przejścia do WSMSS jest telewizja, a w zasadzie jej brak. W przeciwieństwie do Super Serii imprezy IFSA nie są zbyt często transmitowane w USA. -

„Kiedy mówię ludziom że jestem czołowym zawodnikiem strongman, oni odpowiadają jak to możliwe że nigdy mnie nie widzieli w telewizji? Widzieli innych".

“To będzie bitwa" - komentuje swój start w tych zawodach. Czy człowiek który w zeszłym roku pokonał na zawodach Virastiuka i Savickasa jest tym który jest w stanie pokonać Mariusza" ?

„Nie mam co do tego wątpliwości" - mówi Derek

Czy Derek Poundston jest w stanie wygrać z Mariuszem Pudzianowskim???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
No wreszcie bedzie sie coś działo

Mocny zawodnik ale mysle że Mariusz da sobie z nim rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20730
Moim zdaniem poradzi sobie z Pudzianem. Nie mowie tego bo jestem przeciwnikiem Pudziana ale patrzac na jego ostatnie poczynania stwierdzam ze robi juz takich wysrubowanych wynikow jak kiedys. Uwazam ze zatrzymal sie w miejscu(w sensie wynikow). Juz nawet polacy pokonuja go w jego "mocnych" konkurencjach np. kule.
ATUT Pudziana znajomosc konkurencji. W ISFA maja inne. Choc i to nie jest pewne.

Zmieniony przez - m.ł.o.d.y. w dniu 2008-01-16 14:37:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Spokojnie taki zawdonik, to bedzie dobry bodziec by pudzian znowu spial mocno dupe i mu dowalil. Zobaczycie,

tak samo bylo jak dostal w ma MS to potem znowu dawal wszystkim po dupie, teraz pewnie bedzie podobnie.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Moim zdaniem Pudziana nie pokona Polska górą!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14715
narazie pudziana nie pokona

_____RaDo_____

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
mam nadzieje że nowy dobry konkurent to będzie dla Pudziana dobry impuls do tego żeby być jeszcze lepszym strongmanem

może wygra z Pudzianem w paru konkurencjech albo pare razy na jakis zawodach ale to Pudzian będzie dalej dominował
mam taką nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
pozyjemy zobaczymy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3969
" Jak sam twierdzi- jego celem jest zakończenie dominacji Pudzianowskiego w tej federacji" moze narazie zapomniec chyba ze MARIUSZ ZAKONCZY KARIERE ale bedzie ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
Pudzian skopie mu dupe i Derek sie zamknie w sobie heh, zobaczycie , juz w sobote ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
Pudzian zje go na sniadanie... co ja mowie wciagnie go nosem.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase z kierunkiem pod trójbój

Następny temat

Sebastian Wenta zrezygnował ze startu na Arnold Classic Strongman

WHEY premium