SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cylk z Testosteronu propionat+Siłabolin+Winstrol(oral)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
Witam, bardzo proszę o pomoc w rozpisaniu "mądrej" kuracji Testosteronu propionat+Siłabolin+Winstrol(oral). Celem kuracji jest zwiększenie masy mięśniowej i wyrzeźbienia sylwetki. Ostatnią kuracje z krótkiego teścia i siłabolinu zrobiłem źle, kilku znajomych źle mi doradziło. Dlatego teraz wolę poradzić się więcej osób. Mój trener z siłowni doradził mi, żebym brał ten koks tak:
Tydzień Testosteron Sełabolin Winstrol
1 200mg 150mg ——-
2 300mg 150mg 40mg/dz
3 300mg 175mg 50mg/dz
4 300mg 175mg 50mg/dz
5 200mg 150mg 40mg/dz

Mi wydaję się, że powinienem zwiększyć trochę dawkę siły. Co wy na to ? Może jakieś propozycję ?
Z góry dziękuję za pomoc.

1.WIEK: 26
2.WAGA: 79
3.WZROST: 177
4.WYMIARY:
BICEPS: 39
KLATA: 110
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI: 3 lata z bardzo małymi przerwami
6.DIETA
BIALKO: 1,5g na kg
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Siłabolin + testosteron propionat (6 tygodni)
8.TRENING:
9.CEL CYKLU: zwiększenie masy mięśniowej i wyrzeźbienie sylwetki
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 7-8 miesięcy
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): małe tendencję do tycia
13.STAN ZDROWIA: perfekt
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: sklonnosc do porostu
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata :
martwy ciag :
przysiad :
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
13 kilo sadła, tyle to Grażyna napierydoli na kanapkach ze smalcem, rwij stąd przygłupie, bo wieje ignorancją, DO KSIĄŻEK!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
Zapomniałem dodać, że trenuję 3 razy w tygodniu i trzymam diete wysokobiałkową. Podczas kuracji planuję chodzić na siłownie 4 razy w tygodniu i oprócz koksy będę brał odżywki (tzw aminokwasy, białko i coś na stawy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
co to za dieta ??

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
Ograniczona ilość węgli a posiłki złożone z dużej ilości białka i niskiej zawartości tłuszczu. Ale nie chodzi mi o dietę, bo mam rozpisaną inną przez znajomego dietetyka i czekam tylko kiedy zacznę kurację. Żeby strasznie przestrzegać dietę trzeba by było nic innego nie robić tylko przygotowywać jedzenie, jeść o określonych godzinach i ćwiczyć. Ja niestety pracuję, dokształcam się międzyczasie a do tego znajomi, dziewczyna i siłownia
Także proszę o pomoc w ułożeniu cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Za***ista dieta, 1,5 gram bialka na kilogram.

Żeby strasznie przestrzegać dietę trzeba by było nic innego nie robić tylko przygotowywać jedzenie, jeść o określonych godzinach i ćwiczyć.

SAA nie dla ciebie w takim razie. Masz bledy w diecie/treningu skoro po 3 latach masz takie wyniki silowo-masowe i obwody.

Edit: sory, wynikow silowych nawet nie napisales. Nikt ci nie odpowie jak nie wypelnisz dobrze ankiety, ale dobrze ci radze wez sie za jedzenie, potem za suple. SAA poki co nie dla ciebie.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2010-02-01 21:03:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro nie masz czasu na diete to nie bierz sie za saa.
wg mnie to leniwy jestes bo zrobienie jajecznicy ugotowaniu ryzu i kawalka miesa to trwa doslownie 15 min i nie ******* ze wiecej bo sam robie sobie zarcie od*****a pracuje i tez mam laske i na silke za******lam i na wszystko mam czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
1,5 gramy białka na 1 kg w tej chwili, wiadomo że podczas kuracji zapotrzebowanie jest większe i podbije do 3 g na 1 kg. A obwody były robione prawidłowo, nie po treningu kiedy jesteś spompowany. A jeśli chodzi o wyniki to, przepraszam zapomniałem.
klatka: 120 kg (maks) obecnie 105 kg
martwy: 100 kg
przysiad 90 kg
Czy na tym forum jest jakaś doświadczona i życzliwa osoba, która mogłaby mi pomóc przy rozpisaniu tej kuracji ?
Dziękuje za takie podpowiedzi w stylu zabierz się za jedzenie i jeśli nie trzymasz diety to odpuść sobie towar. Bo nie mam aspiracji zostać kulturystą, tylko lepiej wyglądać na Majówkę
A tak na marginesie kolego to jak na moje marne 79 kilo wagi to mam całkiem dobre wyniki. Porównaj sobie swoją wagę i wyniki. Nie chce być zalany mięśniami i dostawać zadyszki po 3 rundzie na macie czy wejściu na 5 piętro. Każdy ma swój cel chodząc na siłownie, Ja trochę wiem o tej całej zabawie tylko chciałem podpytać się innych osób. Ale tak czy tak dzięki MISTRZU, że raczyłeś coś napisać
Nadal czekam na życzliwą osobę, która mi coś podpowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
nie mam aspiracji zostać kulturystą, tylko lepiej wyglądać na Majówkę

Chlopy, sezon rozpoczety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4358
hehehehehe nacjol255, luty to w sam raz:):), sezonowe koksy będą często wpadać, będzie ubaw!!!!:):)

a co do autora tematu to już Ci wyżej napisali, zainwestuj w suple i ogarnij diete, bez tego to na koksach więcej szkody niż pożytku sobie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
z całym szacunkiem, ale przy takim poziomie wiedzy i zaangażowania nie wykorzystasz tych środków, nawet jeśli są legit, lepiej powiedz skąd masz siłabolin, bo z tego co wiem już bardzo dłłłłgo tego nie produkują

P.S. Michał Ty też weź się za miskę, a nie rady dajesz, a sam lasagne w.p.i.e.r.d.a.l.a.s.z.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
dieta bedzie. juz niedlugo

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl

Następny temat

nowinka ale czy prawdziwa???????????

WHEY premium