SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl z propka 3 tydzien i zastój :(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1852
Witam jestem własnie na cyklu z propka konczy sie własnie 2 tydzien wale 150mg co 2dni prop z axio labs i jest mały problem nie rosne juz w pierwszym tygodniu witka mi urosła i wszystko mi ładnie urosło ale tylko do stanu maxymalnego który był kiedys.No i teraz cwicze i cwicze i nic nie chce podejsc. zwiększyłem dawk do 200mg co 2dni micha raczej nie lezy bo jem często i duzo.a nawet jak by micha troche lezała to przy takich dawkach powinno sie rosnąc nawet na ujemnym bilansie kalorycznym.Wiec w czym jest problem ?propek napewno nie jest fake.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
micha, trening, regeneracja - tylko tu moze lezec problem.

przez te pierwsze 2tygodnie, to ty zbierales wode, z rosnieciem to nie mialo duzo wspolnego.
teraz zaczyna sie praca wiec zlap sie porzadnie za miske i za ciezary.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 102065
miałem to samo, taki chwilowy zastój na propku i mecie po 4 tyg. ale w 2-3 dni minął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
zastoj 2-3 dni?



to Tobie centymetry wchodzily codziennie ze zauwazyles taki "zastoj" ?

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
"...a nawet jak by micha troche lezała to przy takich dawkach powinno sie rosnąc nawet na ujemnym bilansie kalorycznym..."

omg!

i badz tu madry, z takim podejscie do tej "diety" to ja nie widze sensu dalszego klucia sie

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
a ja nie widze sensu odpowiadania na takie durne posty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
wsumie racja

najprostsza droga do stwierdzenia walka zaraz przyladuje 300mg podlapie kto nie trzeba i poleci fama ze axio zaniza stezenia itp

Brak podpisu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***Mamy tonaż, mamy staż - To My - Bogowie plaż %-) DOPING-SPAM

Następny temat

metka-cycki

WHEY premium