SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po FBW - redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1497
Witam.

Wiek: 27
Wzrost: 174
Waga: :( :( 100kg ( a było 108 )
Cel: zdrowie przede wszystkim ( no i na 2 miejscu zarys mięśni )

Ćwiczyłem ok 2 miesięcy FBW + słaba dieta ale dzięki forum wiele więcej się dowiedziałem.
Zapotzrebowanie ok 2600 kcal.
Moje pytanko czy split będzie dobrym rozwiązaniem do dalszej przemiany i pracy nad swoim ciałem i dalszym zdrowym życiem.
Dzięki za każdy wpis nawet krytykę:):):)

Wódka 25zł Kieliszki 5zł spojrzenie matki gdy wracasz do domu-bezcenne :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jedź dalej FBW tylko diety przypilnuj, ew. możesz pozmieniać ćwiczenia/dodać drugi zestaw jeśli go nie miałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1497
A nie mogę jechać splitem teraz. Mój staż ogólny to ok 1,5 roku z przerwami

Wódka 25zł Kieliszki 5zł spojrzenie matki gdy wracasz do domu-bezcenne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ale co ma staz do tego ?

Dobra dieta + FBW + aeroby i nic więcej ci na redukcji nie potrzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1497
Viren przy pełnym szacunku dla Ciebie po jakim czasie mogę przejść na split. Chodzi mi też o przybranie na sile a samo FBW to chyba nie zdoła tego uczynić

Wódka 25zł Kieliszki 5zł spojrzenie matki gdy wracasz do domu-bezcenne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
mozesz przejść na splita,ale dla redukcji lepszym rozwiazaniem jest "kumulacja" ćwiczeń wielostawowych na treningu. A takie rozwiazanie daje fbw

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1497
Ktoś kiedyś powiedział że dieta + jakikolwiek ruch spala tłuszcz a przy ćwiczeniach strikte siłowych spalanie podobno jest jeszcze lepsze więc SPLIT wydaje mi się odpowiednim rozwiązaniem.
Co wy na to ????

Wódka 25zł Kieliszki 5zł spojrzenie matki gdy wracasz do domu-bezcenne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ale przecież split to nie jest trening siłowy, bardziej powiedziałbym, że to FBW jest lepsze do budowania siły...

Poczytaj posty Knife...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1497
Viren a SPLIT pozwala chyba bardziej rozbudować poszczególne mięsnie niż FBW ???? sorry że tak męcze. I pytanko dodatkowe
JAK WYGLĄDA WASZA MOTYWACJA DO ĆWICZEŃ ?????????

Wódka 25zł Kieliszki 5zł spojrzenie matki gdy wracasz do domu-bezcenne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Pozwala się skupić bardziej na konkretnych mięśniach, łatwiej zrobić w nim piorytete itp.


Trening to przyjemność, inny świat, odstresowanie, nie muszę się do niego jakoś specjalnie motywować bo dzieki niemu odpoczywam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1497
Poczytałem kilka postów KNIFE i powiem ci że masz rację co do FBW - częstsze pobudzanie wszystkich mięśni a co za tym idzie wzrost siły naturalnej a nie tylko masy i siły wizualnej :):):) DOBRZE TO ROZUMIEM :)

Wódka 25zł Kieliszki 5zł spojrzenie matki gdy wracasz do domu-bezcenne :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - ocena

Następny temat

przykurcz łydek

WHEY premium