SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co i jak, testy fizyczne.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Ekspert-SFD z działu Indywidualne Treningi i Diety pod okiem Trenera i.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 137
Siema, mam 19 lat (rocznik 93) 196 cm wzrostu, 90kg masy ciała (trochę fatu), przygotowuję się do testów fizycznych do jednej ze szkół oficerskich, mam rok na zgarnięcie maxów. Dostęp do siłowni, drązka (all day all night), trasy biegowe, basen. Podam poszczególne konkurencje i w jakie wyniki celuje (proszę o ocenę czy jest w ogóle możliwe), bieg na 1000 metrów 3:00-3:05, aktualny czas 3;21, bieg wahadłowy 28s aktualny wynik 30s, podciąganie na drążku siłowo nachwytem 20 powtórzeń, aktualnie 10, oraz basen aktualnie 42s, celuje w wynik 38s. Jak podbijać do tych wyników, trenować (i jak) tylko poszczególne konkurencje czy robić jeszcze trening na siłowni. Oprócz tego chciałbym zdobyć estetyczną fitness sylwetke. Mam nadzieję że dostane kompletne i konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orteza Achillesa

Następny temat

Pulsometr do triathlonu

WHEY premium