SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na zwiększenie ENERGII POMOCY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Witam, mam dość poważny problem, mianowicie z uwagi na kryzys gosp. panujący w Polsce dostałam marną pracę przy zbiorze pieczarek- - jest to praca na AKORD. Zupełnie się do tego nie nadaję z wykształcenia jestem administratorką no ale coś robić trzeba. Z natury jestem osobą dość powolną ale bardzo dokładną i precyzyjną. Ważę 47 kg / 165 cm wzrostu ale wyniki badań mam wręcz książkowe. Odżywiam się prawidłowo - nie piję kawy nie lubię, dobrze sypiam, czasem chodzę na basen. Więc prowadzę zdrowy tryb życia.

Ale do rzecz jak mam być bardziej energiczna, jestem najpowolniejsza w pracy a wychodzę z siebie po prostu nie mam tego czegoś, jestem jak jakiś flegmatyk nie potrafię się przełamać żeby robić to szybciej. Cały czas motywuję się w duchu do szybszej pracy ale nic z tego nie wychodzi. Chcę się przełamać

Od razu wykluczam jakąś super diety - super produkty które mi pomogą typu więcej mięsa warzyw owoców to za mało potrzebuję jakiś specyfik, który szybko przyniesie efekt

Myślałam o jakiś lekach, sterydach, odżywkach, napojach energetycznych, no narkotyki to ostateczność

Co mam zrobić??? co brać??? żeby zapierd..jak bolid w robocie POMOCY



Zmieniony przez - Kazia88 w dniu 2013-02-20 21:16:55

Zmieniony przez - Kazia88 w dniu 2013-02-20 21:21:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Droga autorko w pierwszym poście pisałąś tak ,,Zdrowo się odżywiam'' ,,Prowadzę zdrowy tryb życia'' to wg Cb jest zdrowy tryb życia.Diety nie masz odpoczynku również i jak kolega wyżej napisał to się niestety kumuluję
Popraw dietę od czasu do czasu w miarę możliwości złąp oddech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
No amfetamine możesz sobie spokojnie odpuścić bo sobie większej biedy narobisz nisz to wartę.
Trochę mało ważysz
Z supli to coffeina i guarana może jeszcze jakiś kompleks witamin i minerałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
"Myślałam o jakiś lekach, sterydach, odżywkach, napojach energetycznych, no narkotyki to ostateczność"
tu dowaliłas do pieca, głupota totalna!!

moze tylko wydaje Ci sie ze odzywiasz sie prawidłowo?
wiekszosci osob tu zagladajacych oczekuje cudów od suplementów a tak naprawdę lezy odzywianie..
mozesz napisac co jadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
hehe narkotyki to oczywiście taki żart miał Was ukierunkować że potrzebuję czegoś o podobnym działaniu. Co prawda nikgdy nie brałam żadnych narkotykow ani nawet marih. nie paliłam ale kiedyś widziałam w jakimś flmie że maturzyści pochłaniali cały materiał w kilka nocy i udało im się dzięki jakimś narkotykom zdać egzamin.

Ale do rzeczy

2 tyg temu robiłam badania moczu, krwi także wszystkie wyniki mam ok gdybym źle się odżywiała na pewno takie dobre by nie wyszły.

Zmieniony przez - Kazia88 w dniu 2013-02-20 21:40:12

Zmieniony przez - Kazia88 w dniu 2013-02-20 21:41:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
nie koniecznie..
naipsz wiec jak wyglada Twoj przykladowy jadlospis

z suplementów np. zen szen na ogolna poprawe witalnosci,
doraznie kofeina,


Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-02-20 21:43:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
No dobrze, dobrze może zamykam się na pewne produkty bo ich nie lubię no ale na prawdę się staram.

Śniadanie - kolacja: zazwyczaj są to tosty z wędlinami, jajecznica, zupa mleczna

obiad: kurczak innych mięs unikam jak ognia

lubię makarony, ziemniaki z mega il. śmietany (dużo frytek), zupy (tylko pomidorowa i rosół)

warzywa tylko groszek, owoce tylko latem

Zastanawiam się nad tą Guaraną, gdybym np rano piła dwie herbaty z tego ??? nigdy nie piłam kawy ale nie mogę się przemóc jak czuję jej zapach

Zmieniony przez - Kazia88 w dniu 2013-02-20 21:48:46

Zmieniony przez - Kazia88 w dniu 2013-02-20 21:50:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1408
Tylko pytanie ile? 2 ziemniaki? Jeden? 10 sztuk makaronu? Proponowałbym jeść wszystkie warzywa i owoce w każdej porze roku. Może po prostu taka Twoja natura. Ostatnio zażywam "przed treningówkę" fxlabs vulcan i daje radę może i Tobie by pomogło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
jem normalne ilości, nie wiem jak mam to zobrazować np zjem dużego kebaba, albo 2 tortille z McDnalds, ziemniaki 4-5 szt, zawsze talerz pełny. 3-4 posiłki dziennie Ale to nie ma znaczenia bo mam tak dobrą i szybką przemianę materii że oj tak jeszcze nie zjem do końca a już muszę iść do toalety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1408
Może masz problem z jelitami, żołądkiem? Nie zastanawiałaś się nad tym? Skonsultuj się z lekarze na ten temat (moja opinia) i możesz wspomnieć o swoim problemie z energią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
nie wyglada to najlepiej do tego nie ma warzyw,owoców, zdrowych tłuszczy
jezeli nie masz zamiaru tego poprawic to kup witaminy i minerały, omege 3,
jednak to sa nadal tylko suplementy, powinnas przede wszystkim zmienic nawyki zywieniowe

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-02-20 22:04:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
autorko

potreningu.pl

twoja micha lezy, od to dla czego energi nie ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na rzeźbe?

Następny temat

Czy warto zainwestować w żelazo?

WHEY premium