SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell Pump...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
Siemka chce sie Was o coś zapytać.Mianowicie czy opłaca sie robić za miesiąc cykl z Cell Pumpa jak od stycznia max lutego chce zaczynać redukcje.Proszę o odpowiedź bądź jakies sugestie.Pozdrawiam

Wracam :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ja od poniedziałku zaczynam cp mam 2 małe puchy + 250g 3 wiec troszke tego jest do tego gainer 2 + ostrowia

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
oplaca sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ok,a jak kupie duzą i malą puche to starczy mi na cykl czy moze kupić 2x665g ?? i jakies dodatki w stylu tauryny musze dokupić czy cell ma juz to w sobie ?

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
na cykl starczą ci nawet 2 małe puchy
imo 2 duże puchy trochę za długo
nie musisz kupować tauryny bo CP ma takie bajery

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
najlepiej 1 duza i 1 mala
moga tez byc 2 male
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ok to zakupie jak coś jedną duża i małą puche :) powiedzcie mi jeszcze ile najlepiej zeby trwał cykl? bedzie dobrze jesli zrobie na 6tyg ?

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 803 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10957
jak masz dopracowana diete to mozesz sie szarpnac na duze i male, chociaz 2x male tez powinno byc ok ale przede wszystkim popatrz na diete. Tauryny dorzucac nie ma potrzeby-jedz i rosnic na Cp

"You know what bad genetics are? Being born without legs."

"In the Iron Game, you only grow if you work HARD"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
rób tak długo dopóki bedziesz widział efekty

jedni robia 5 tyg inni 8 a inni jeszcze inaczej

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
może być 6 tygodni
imo ciągnij cykl tak długo dopóki czujesz efekty

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ok dzieki,teraz ten cykl musze zrobić perfekcyjnie mianowicie podstawą bedzie dietka,we wcześniejszych cyklach mono nie miałem dietki a oczekiwałem niewiadomo jakich efektów :// to nie bede juz zawracał dietki w dziale suplementy i uciekam do odżywania :] po cyklu zdam relacje jeszcze raz dzieki !

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
wez 2 male puszki w zupelnosci starcza na 50 dniowy cykl a wiec ok. 7 tyg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brać kreatyne i mass XXl ??

Następny temat

Prosze o pomoc w wyborze BIALKA

WHEY premium