SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell Pump...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ok nawet finansowo bedzie lepiej niz mała i duza pucha

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
Witam
Sprawa jest mianowicie taka.Zrobiłem juz 3 cykle z mono przy pierwszym poszło mi 6kg i 2 centy w łapie ! w drugim poszła lekko siła a przy trzecim+Mass XXL 2kg praktycznie nie zanotowałem ŻADNYCH przyrostów w sile jaki w masie.I teraz się boję,że jak kupie CP to znowu bedzie lipa,we wcześniejszych cyklach mono nie miałem dietki teraz zamierzam wszystko dokładnie zrobić nawet trening zmienić.Starczy przerwa ponad 14 dni po mono zeby zacząć CP ?Na razie chce kupić jedną puche(finanse) a jak sie bedzie kończyć dokupię drugą.Chce teraz zacząc cykl bo kumpel ma w listopadzie 18stke więc wiecie co jest i obliczyłem ze cykl zakończy sie dokładnie dzien przed 18stką około 42 dni.Kupować CP czy nie czy radzicie coś innego ? Sowicie wynagrodze sogami

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4479
jesli mono Ci juz nie daje satysfajcji to dobra dietka + CP napewno Cie zadowoli... mozesz brac smialo tylko nie odrazy odczekaj przynajmniej tyle co trwal ostatni cylk na mono ... po 14 dniach jest za szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ok z tym,że 3ci cykl do***ałem całkowicie brałem krete jak mi się chciało mianowicie jak wstałem rano wyspany to i brałem krete :/ szkola przyczyniła się do tego,że go tak zrypalem :/ Chcę jak coś juz od poniedziałku szamać cell'a i spadam do działu odżywanie bo w dziale Trening juz umieściłem temat dzieki pozdro

acha a tak na marginesie jak jest z tymi sogami mam ich jakąś ilość czy moge przez 6 miechów dawać ich w nieskończoność

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
nie masz ograniczonej liczby sogów
jednej osobie możesz dać tylko jednego soga w danym dziale

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ok to taka krótka piłka kupować CP czy nie ? Co chłopaki by zrobiły na moim miejscu ?

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ok https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img] chcę zamowić puche w sklepie sfd opłaca sie chcę zamowić puche w sklepie sfd opłaca sie chcę zamowić puche w sklepie sfd opłaca sie [img]../../buziaki/7.gif" alt="" /> heh i ile mniej więcej bym czekał na paczke ? płaci sie za pobraniem czy na konto ? prosze o odpowiedź tych,którzy juz tutaj zamawiali

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
jedz i rośnij
opłaca sie w sklepie SFD a jescze taniej jest w Ofercie Specjalnej
na paczke czeka się 2-3 dni

Pzdr/

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2006-10-03 18:35:14

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ok zamówiłem jak fajnie przedłużony abonament o 6 miesięcy spoko dzieki Wam wszystkim ze mi pomogliscie !!!

Wracam :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brać kreatyne i mass XXl ??

Następny temat

Prosze o pomoc w wyborze BIALKA

WHEY premium