SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Caterring z Dowozem do miejsca pracy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353
Witam,

W momencie kiedy spowrotem wrocilem do treningu ( zerwalem staw barkowy , 6 m-cy brak jakich kolwiek cwiczen silowych , tylko bieganie , ale 2 m-ce temu zaprzestalem ), chcialbym tez wprowadzic w swoje zycie diete , niestety praca biurowa i wciaz troche mlodociane zycie ( imprezy , nie regularne zycie , pory jedzenia ), wciaz nie ulatwiaja mi "wprowadzenia" diety ( rownomiernego jedzenia , z odpowiednia iloscia KCAL , w rownych odstepach czasowych ) , dlatego tez szukam czegos takiego jak CATTERING z dowozem do miejsca pracy , znalazlem cos takiego :

http://cateringdietetyczny.lanse.pl/catering-dietetyczny/strona-glowna

luzdie z pracy zamawiaja cos takiego , niestety te manu jest bardziej pod diete ( max do 1400 kcal ) , ja potrzebuje takie samo manu tylko ze 2500 +. dogadac sie z firma niestety nie idzie.

Czy ktos zna inne takie firmy zajmujace sie catteringiem?

( prosze mi tu nie pisac , znajdz babe ktora ci bedzie gotowac, albo , zamow sobie podwojna porcje )

Jezeli nie ma takiego czegos w duzych miastach ( Warszawa w moim przypadku ) , to chyba niezly pomysl na bussinesss

Pozdrawiam ,
YaneK


PS. najchetniej by mnie interesowal full zestaw , sniadanie obiad kolacja , bynajmniej sama oferte lunchowa , tez przemysle

Zmieniony przez - Ya87eK w dniu 2010-07-15 09:46:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
te posiłki wyglądąją słabo, jeśli chcesz ćwiczyć to z takim menu nie powalczysz, niestety
najlepiej brac do pracy pojemniki z własnym jedzeniem
https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html
jedzenie zrobisz rano lub dzien wczesniej wieczorem na cały dzień, zajmie max godzine, w pracy podgrzejesz w mikrofalii i zjesz pełnowartościowy posiłek

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353
wiedzialem ze dostane tego typu odpowiedzi ,

wiem ze wyglada slabo dalem przykladowy menu zeby ludzie wiedzieli o co chodzi

gdybym mial czas na robienie sobie jedzenia ( umiejetnosci ) to nei suzkalbym caterringu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353
kurde nie wierze , ze nie ma takich opcji

a tym bardziej ze nikt z was nie bylby zainteresowany takim catteringiem

BUMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1749
Ktoś, komu się nie chce zawsze znajdzie wymówkę!!! Ja się jeszcze uczę, a mam dietę dopiętą co do grama. Wstawaj wcześniej i nie rób problemów.

BTW chyba potrafisz ugotować ryż, kurczaka i dodać trochę przypraw? Do tego nie trzeba zdolności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353
masz diete , bo mama / zona / dziewczyna robi Ci obiadek / sniadanko itp itd.

ja niestety nie mam "dobroci dla silacza" teraz .

i nie mam czasu na tworzenie sobie jedzenia , szczegolnie rano , na caly dzien .

cattering jest najlatwiejszym wyjsciem z sytuacji , dlatego tez wydaje mi sie ze w takiej samej "pozycji" jest wielu silaczy z sfd, i jestem pewny ze jak cos takiego bylo duzo osob by sie zdecydowalo na taki sposob odzywiania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1749
Wyprowadzę Cię z błędu. Sam sobie wszystko robię i nie potrzebuję niczyjej pomocy. Wystarczy wstać pół godziny wcześniej, żeby rano wszystko zrobić. A jak masz mikrofale to jeszcze latwiej to wieczorem robisz, wstajesz 5 minut wczesniej i odgrzewasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Leń jesteś i tyle, rusz 4 litery i przygotowywuj sobie szamę samemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
No niestety trzeba się poświęcić trochę.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353
ehh a mialem nadziejez ze za 50 zl dziennie , zdobede chociaz te 30 min wiecej snu :CCCC anyway jak ktos znajdzie cos takiego to byloby bardzo milo

narazie micha domowa , SZUKAM ZONY ! ! ~~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 548 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6397
Wszystko to kwestia organizacji i zarządzania własnym czasem. Sam pracuje i do tego mam praktycznie codziennie trening i jakoś zawsze wieczorkiem znajdę te 30-40 minut na przygotowanie posiłku na następny dzień.

A szczerze mówiąc jak sam sobie przygotuje to przynajmniej wiem co zjadam :) Bo te cateringi to też do końca nie wiadomo jak przygotowują posiłki.

A za 50 zł to ma warzyw na cały tydzień i jeszcze mięcha na 2-3 dni więc wychodzi to dużo taniej i zdrowiej :)

Dzień bez treningu to dzień stracony...
ZAPRASZAM NA BLOG - FITNESS, IRONMAN, KARATE
http://bartoszdabrowski.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIe mogę wprowadzić cotygodniowego pomiaru

Następny temat

Dieta redukcyjna - pomoc, poprawa.

WHEY premium