SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL CO DADAC POMOCY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 473
Witam. Planuje kolejny cykl na kreatynie. Półtora miesiąca temu skończyłem sawa i mono universala, od tej pory stoję w miejscu. Waga 84kg, staż 10lat, cel masa i jeszcze raz masa. Brałem już wiele przedtreningowek i kreatyn, trzymam się cały czas diety na masę-około 3500kcal. Dobrze wspominam pare lat temu cykl na napalm+detonator, do tego mam bcaa allnutrition. Co mógłbym jeszcze dołączyć myślałem nad beta-alanina, czy mogę je dokupić mimo ze jest jej coś w napalmie? Do tego jakieś aakg, l-arganina czy cokolwiek? Proszę o radę co było by najlepsze, dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Tak, ba fajnie bedzie wspolgrac z kreatyna wiec na pewno mozesz ja dolozyc. Mozesz rowniez przyjzec sie substsncji phosphatidic acid, ktory na zagranicznych forach jest bardzo chwalony, rowniez w badaniach wyglada to calkiem obiecujaco, jak rowniez jest to srodek polecany na lepsze utrzymanie miesnia po cyklu na saa, wiec cos w tym musi byc. Osobiscie nie stosowalem

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
kluczem bedzie jednak podbicie kalorii, 3500 to jeszcze nie tak duzo jak sie wydaje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 473
Ok czyli podbijamy kalorie, dodajemy BA. A czy jeżeli w napalmie jest 2000mg na porcje beta alaniny to mimo tego stosować osobno dwie dawki po 3gram? Coś jeszcze można dorzucić aakg lub coś innego czy to co jest w przedtreningowce zupełnie wystarczy? Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16185
Tak aby BA wyszło 6g na dobę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
tak, dorzucic mozna smialo BA jeszcze

co do tego czy mozna cos dorzucic,osobiscie bym zostal przy napalmie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 473
Dzięki wielkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Zezowaty R
Tak aby BA wyszło 6g na dobę :)


A na cholere jej tyle ladowac codziennie?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5747
stojeden
Zezowaty R
Tak aby BA wyszło 6g na dobę :)


A na cholere jej tyle ladowac codziennie?


to jest dobre pytanie. Moim zdaniem beta-alanina oprócz efektu "kłucia" nie daje niczego. Ale jak widać, marketing jest skuteczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
nie no, troche Cie ponioslo, ze nic nie daje mimo wszystko wysycenie miesni karnozyna jest pozyteczna sprawa, aczkolwiek jak ktos robi treningi silowe w zakresie 8 powt. to za bardzo mu beta alanina nie pomoze. mi chodzilo o to, ze efekt wysycenia osiagniemy dawka 3.5g dziennie, wiec nie widze sensu ladowania 6g ed, lekki nonsens

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 473
z tego co widzę to fa detonator został wycofany z produkcji, widzę że w 2 miejscach tylko chyba na calym internecie mozna je jeszcze dostać... czy ktoś coś wie dlaczego? i ewentualnie móglby polecic cos podobnego, fajna potreningowke z mixem kreatyn? ostatnie mono juz po tylu cyklach nie przynioslo jakiegos specjalnego efektu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka podobna do Horse Power, ale bez kreatyny

Następny temat

Kreatyna Cm3 power dawkowanie na redukcji

WHEY premium