SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CREATINE+HMB+TCM+NITROX...dobra składanka??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
Witam!!

Chciałbym sie dowiedziec czy moje połaczenie tych odzywek jest dobre
Mam teraz troche kasy i chcem kupic troche tego wszytskiego a mianowiecie
-TCM Mega Caps Olimp
-Olimp HMB Mega Caps
-OLIMP CREATINE MEGA CAPS
-OLIMP ANABOLIC AMINO 5500 MEGA CAPS (tego nie kupuje bo juz to mam)
-NITROX MEGABOL
i pierwsze pytanie to:czy nie zaduzo tego wszytskiego?
i czy to wszystko pasuje do Siebie ??
A drugie czy do tego wszytskiego Pasuje NITROX
i czy zamiast czegos z tych zeczy nie dac białka np.ostrowi


Ps.Jako tako mam jakas diete:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
a teraz chcialbym sie zapytac jeszcze czy te AMINO 5500 sa tak strrasznie potrzebne?? czy one dadza duzo??:> dalej nie moge znalesc tego NITROXA...:( chyba bede musiał na ALLEGRO zamówic:( i czy ktos moze mi rozpisac JAK TO WSZYTSKO DAWKOWAC bo chem robic to tak:

DT:
rano na czczo
1kap.CREATINY
2kap.Amino
2kap.TCM
1kap.HM

30min przed treningiem czyli 14.30
2kap.CREATINY
2kap.AMINO
3kap.TCM
2kap.HMB

Po treningu odrazu
2kap.CREATYNY
2kap.AMINO
3kap.TMC
2kap.HMB

Przed kolacją 20-21
1kap.CREATYNY
2kap.AMINO
2kap.TCM
1kap.HMB


DN

rano przed SNIADANIEM:
1kap.CREATYNY
1kap.AMINO
1kap.TCM
1kap.HMB

przed objadem ok 14-15
2kap.CREATYNY
1kap.AMINO
2kap.TCM
1kap.HMB

przed kolacja:20-21
1kap.CREATYNY
1kap.AMINO
1kap.TCM
1kap.HMB

I jak co o tym sadzicie??:> wydaje mi sie ze troche mało biore tego wszytskiego w dni nietreningowe?? no i chcyuałem jeszcze dozucic tego NITROXA(megabola) i teraz pytanie Go sie pije przed treningiem tak?? a jak to robic w DN??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Jeżeli chodzi o txm, creatine i hmb to pasuje oczywiście lecz nie bierz nic z MEGABOLA!!!

Jeżeli nie masz pożdnej diety (mówisz, że masz jako taką a to za mało) to ułoż! Białko obowiązkowo np. po treningu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9921
Do megabola nie mam jakos przekonania chociaz o nitroxie nie znam zadnej opini ale jesli chodzi o inne suple to wiem ze nikt ich nie chwali tcm jak najbardziej i krete, hmb trzeba stosowac przynajmniej przez 2 miechy zeby byly efekty. Nie zapominaj, ze suple nie dadza ci tego co dieta jesli masz diete to jak najbardziej stosuj suple a jesli nie to radze ci ulozyc diete i sie stosowac do niej. Jesli masz diete i kase i masz w diecie braki weglow lub bialka to zainwestuj jeszcze w odzywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nie jest tego za duzo,wrecz przeciwnie pewnie nie styknie ci na cykl, ale po kolei:
-mono i tcm możesz smiało mieszać, w różnych kombinacjach,jeśli chcesz, to ci rozpiszę,
-hmb jest droga sprawą,a jego cene jest nieadekwatna do efektów, aczkolwiek jesli cie stac to bierz smiało,najlepiej przez dłuzszy okres w odpowiednim dawkowaniu,
-aminki podobnie jak hmb, również bardzo drogie, do tego w tej wersji zejda ci b.szybko,
-nitroxa osobiście miałem tylko 3 saszetki (których działania nie odczułem,ale były tylko3) na forum przewazają raczej opinie negatywne, aczkolwiek był ktos z nitroxa zadowolony, mysle że przy jego cenie możesz przetestować i opisac wrażenia,
- czy zamiast czegos z tych zeczy nie dac białka np.ostrowi -to ty musisz wiedzieć, jeśli masz braki w diecie, wtedy biało powinno byc pierwszym suplem do ich uzupełnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
Okej dzieki wam bardzo za szybkie i profesionalne odpowiedzi naprawde:) co do tego NITROXA to jeszcze sie wstrzymam bo niegdzie w szczecinie nie mgoe go znalesc! DZIEKI!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..koledzy wyzej dobrze Ci piszą,
hmb mozesz wziasc ale konieczne nie jest,
do megabola rowniez nie mam zbytniego zaufania
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
Połączenie HMB kreatyny i Argininy to bardzo dobry pomysł. Powiem nawet że najnowszy (patrz HMBOLON olimpa). NITROX też jest własnie takim połączeniem (chyba pierwszym na rynku) plus stymulatory, działa bardzo dobrze (o megabolu pisze sie źle jako o marketingu, produkty są spoko). Aminokwasy Olimpa do tego to dobry dodatek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
od kiedy nitrox ma hmb?
a hmb+aakg to ludziska juz ładnych pare lat temu żarli.
z drugiej str opłacalność takiego hmbolonu jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ładnych pare lat temu to była l-arginina a to w stosunku choćby do AAKG jest duża różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
aakg już ładnych pare latek sobie liczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a to zależy jak sięgamy pamięcią, połaczenie zdaje sie dobre- jednakże gdy nie ma kreatyny to AAKG nie zdaje sie na wiele/no może nie na tyle czego można by oczekiwać/, oczywiście pewne plusy ma, ale najlepiej właśnie wypada w połączeniach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Letni cykl:D co sądzicie?

Następny temat

dawkowanie: thyrotherm + tfb

WHEY premium