SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO jest z wami?

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 153856

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
hmm bez historii fakt
Ale jest jednym z liderów na amerykańskich drodach silniki nie do za***ania

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
masz japonca, jezdzisz do konca cos w tym jest, honda ma bardzo dobre wyniki pod wzgledem jakosci

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
ehh Honda ale to narazie tylko marzenia

Bo jak już widze na ulicy VW Golf III z kolorowymi swiatełkami i z tyłu nakjejką "Tuning" to mnie na bełt bierze.
Niemcy smieją sie i patrzą jak głupie polaczki zachwycają sie tym co u nich nadaje sie na złom

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
a weź golfy to wogule porażka

jk widze jakiegoś stuningowanego to zawsze mijam


a co do rozwiązań techniczych to tak japońce główne sa w tym najlepsi

ale mam uprzedzeni do jpońskich samochodów

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2006-11-16 08:32:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
6roove - moze ford probe ?? jesli tak to jest gowno a nie samochod kiedy zdjecie dostane na @ ??

honda w sumie jest ok, ciwici z tych starszych wersji jeszcze obleca, bo ta nowa to masakra, tylko szkoda ze trudno znalezc w dobrym stanie ciwica ktorego by jakis idiota nie pilowal na kazdym zakrecie. accord tez fajna fura, w sumie wolalbym ja od kazdego francuza (pomijam renault clio v6 )

a golfy sa u nas przewaznie "tiuningownae" zeby wyrywac mlodociane dupy na imprezach sam pamietam jak jezdzilem calibra z kumplem na imprezy, ile razy slyszalem "ale fajne auto sportowe macie"

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
na dupy to acurą pojechaliśmy kiedyś to się zleciały jak muchy

civic pedalski jest ale fakt jeżdzi się tym dobrze a accord gdyby miał znaczek forda to bym sobie kupił ale ze ma H zamiast F to napenwo nigdy nie kupie

a probe tez się zgadzam ze kaszananana zresztą ford już en robi teraz ładnych samochodów i trzeba wybierać w starych

jedyny wyjątek mondeo mk3 i mk2
No i kolor samochodu tylko black
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
a wiesz jak sie wyrywa dupy na ferrari f355... ? w ciagu 10 minut polowa wszystkich lasek z imprezy kolo nas sie krecilo szkoda tylko ze ferrari bylo na 1 dzien ale i tak byl wypas (dodam ze bylo to we Francji, bo w Polsce pewnie po 10 minutach by zostala sama karoseria )

czy ja wiem czy pedalski ? mnie sie tam podoba (ale mowie nie ten nowy). to kup sobie honde, odklej h i naklej f

hrrr kumpel chcial wyrywac dupy na probe, jak zgasl mu 4 razy pod klubem to przestal a mondeo w sumie fura ok (ale tylko rozowa )

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
na probe to nie

bardzo nie udany model

ford wyznaczał trendy w sporcie ale do 1980 roku potem już im nie wychodziło

firma powinna zejśc z toru sportowego całkowicie teraz moim zdaniem i tworzyć samochody luksusowe z delikatną nuta sportową

lub remastered pierwszych modeli mustanga i capri to by był strzał w dziesiątke !


no ferrari jakbyś do polski rpzyjechał to by nie tylko panny sie zleciały ale wszytskie psy z okolicy

a ze civic pedalski to nie moje zdanie tylko tak mówi wiekszośc moze przez to że "pedałki" w sweterkach i spodniach "modnych" te samochody sobie lubują (przynajmniej w rzeszowie)

ford, rock'n'roll to jest jazda bynamniej dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
hmm na dupy to moze czarne BMW seria 3 obnizone ciemne szyby alusy w których mozna cie zobaczyć i kierowca obwieszony złotem na szyi
jak jakie harpagany nie zrobia z niego kaleki to dupy same sie do niego przykleją

Zmieniony przez - kyjo w dniu 2006-11-16 15:43:19

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
coty teraz bmw wychodzą z mody

bo kżdy za 6 tyśiecy se juz moze z niemiec sprowadzić

to co ze pordzewiały po powodzi

bw to kiedyś był lans teraz już dresland tylko został
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki - Rzeszów

Następny temat

Zawody Strong Man Jedlicze

WHEY premium