SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CIEKAWA NOWOSC Z ACTIVITY - ZASKOCZENIE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Goral z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Witam wszystkich

Pojawil sie ciekawy produkt z Activity (wiem wiem, ze nie przepadacie za ta firma)

Zrobili gainer'a opartego na izolacie, wpc, dlugolancuchowych weglach, olej mct, kreatyna, n-acetyl glutamina, lecytyna. W sumie mozna napisac kolejny gainer, wiec po co to pisze? Produkt ma ciekawa innowacje na naszym rodzimym rynku odzywkowym chodzi o dodanie kawalkow owocow. Dzieki temu produkt nie zawiera zadnych nie potrzebnych dodatkow: barwnikow, slodzikow, konserwantow itp. (przynajmniej tak wynika z opisu).
Wiem, ze takie produkty to nie nowosc na swiecie i ma je w ofercie min. Scitec (niestety drogie), ale Activita oferuje tego gainer'a w b. dobrej cenie 90 zl za 3000 g

Wlasnie przedchwila zmiksowalem sobie porcje 100 g i jednym slowem rewelacja, te owoce sa pyszne czuc w produkcie jego "naturalnosc"

Produkt bedzie od piatku dostepny w sklepie SFD, pierwsze kilkadziesiat puszek bedzie dodatkowo zawierac:
- shaker
- rekawiczki treningowe

smaki: truskawka, banan, owoce lesne
cena detal: 89,90 zl

Produkt rewelka wg. mnie dla znudzonych odzywkami standardowymi mile urozmaicenie brak problemow zoladkowych, niska cena. Musicie sprobowac. Mietki jak bedzie u mnie to dostanie na sprobowanie to napisze Wam swoje odczucia, ten wybredny ogr

Pozdrawiam
GÓRAL

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1277
Zkosztowałem próbki tego gainerka (dzięki góral)
I musze przyznać że smak nie podlega dyskusji bo jest za***isty (owoce leśne) Rozpusczalnosc też świetna ....noi kawałki owoców rządzą (taka odskocznia od standardu) z żoładkiem zero problemów(zreszta nigdy nie miałem)Smak bardzo podobny do jogurtu.

Góral .....niedługo sie spotkamy ....najprawdopodobniej w tym tygodniu. Musimy rozkminic o tym i o tamtym. i of corz coś zapodam sobie :)

Impossible is nothing...
<<< http://www.sfd.pl/temat243265/  >>>Moje foty str. 1 i 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki stosunek B:W:T?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dobry pomysl mimo ze gainerka nie potrzebuje narobiles mi smaka!i swietnie ze tak RZetelny zawodnik pamieta o nas i dzieli soe nowosciami
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Faktycznie ciekawy produkt - ha i to nasz rodzimy

Ma ktos szczeglowy sklad?

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
trzeba bedzie sprobowac .
i wlasnie... jaki stosunek b/w/t?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
narazie mam tylko cos takiego oraz kilka testerow:

ACTIVITA Massive Gainer&reg;

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszy produkt linii odżywek marki ACTIVITA, pierwszą profesjonalną polską odżywkę z kawałkami prawdziwych owoców!

ACTIVITA Massive Gainer &#8211; to najwyższej jakości kompozycja czystego izolatu białka serwatki (WPI), koncentratu białka serwatki (WPC), albuminy jaja oraz długołańcuchowych węglowodanów o zróżnicowanym okresie wchłaniania. Dodatkowo wzbogacony potężną dawką kreatyny, oleju MCT, N-Acetyl-L-Glutaminy oraz aktywatorów metabolicznych tworzących wewnątrz organizmu doskonałe środowisko anaboliczne dla wzrostu siły i masy mięśniowej.

Efekt Synergii - Odżywki nowej generacji

Rozpoznając potrzeby ludzkiego organizmu i doceniając ich znaczenie, Activita przedstawia linię produktów zawierających wysokiej jakości najważniejsze i najmocniejsze składniki niezbędne do szybkiego wzrostu siły i masy mięśniowej.

Activita Massive Gainer to czysty izolat białka serwatki oraz mix węglowodanów zapewniający równomierne rozłożenie energii, wzmocnione potężną dawką kreatyny (8g w dziennej porcji!), oleju MCT (6g!), N-acetyl-L-glutaminy (najstabilniejsza forma L-glutamina na rynku!) oraz aktywatorów metabolicznych, które razem dają efekt anaboliczny niespotykany do tej pory na rynku.

Smak i Siła Natury - Mikrobiologiczna czystość gwarantowana przez opakowanie ze struną

W trosce o zdrowie konsumentów Activita jako pierwsza w Polsce stawia na bogactwo natury, eliminując z produktów szkodliwe substancje chemiczne skutecznie wyniszczające nasz organizm.

Activita Massive Gainer nie zawiera sztucznych barwników i aromatów ani sztucznych substancji słodzących. W zamian dodano duże kawałki prawdziwych owoców, które dzięki procesowi liofilizacji zachowują w 100% swój zachowują swoje pierwotne właściwości organoleptyczne (smak, zapach, barwa) oraz pełną wartość odżywczą i biologiczną.

Dzieje się tak ponieważ owoce są suszone ze stanu zamrożonego (poprzez sublimację), w niskich zaś temperaturach nie ulegają degradacji witaminy i składniki biologicznie czynne. Dzięki temu nasze produkty jako jedyne cechują się wyjątkowym, naturalnym smakiem owoców, bogactwem witamin i minerałów.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA 100g proszku / Jedna porcja (133g)
Wartość energetyczna 1574kJ/371,3kcal 2095kJ/494,2kcal
Białko 15,8g 21g
Tłuszcz 3,12g 4,2g
Węglowodany 70g 93,1g
Kreatyna 3g 4g
N-acetyl-L-glutamina 750mg 1000mg
Olej MCT 2,25g 3g
Lecytyna

ACTIVITA Massive Gainer polecany jest sportowcom wszystkich dyscyplin ze szczególnym uwzględnieniem sportów siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy, sporty walki).

Pozdrawiam
GÓRAL

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11338
15g białko to sie nazywa dobry żart. jakby dali min 30g to możan było by sie zastanowic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
a jak by dali 50 g bialka to by bylo super?

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
piłem truskawke i smak bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
to se dokup pol kilo Ostrovii i dosyp :]

Keep ya head up

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon II 500g i mono vialmaxa 300g

Następny temat

DYMATIZE Mega Gainer

WHEY premium