SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 tyg cykl do oceny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1529
witam wszystkich co sadzicie o takim polaczeniu cyklu:

DT trening o 8,30
7,30 80g kaszy mannej z 50 g bialka
8,00 no shotgun
bezposrednio po treningu createston
ok 17 massacra

DN naczczo porcja massacry
ok 12 createston
ok 17 massacra

dodatkowo rozne rodzaja bialka do uzupelnienia diety, bcaa gain fast bialka ok 3g a wegli rozniez ok 3 g tluszczy 1g wiem ze duzo osob do wegli sie przyczepi ale tyle tylko moge nie ze wzgledu na lenistwo lecz z innych powodow o ktorych nie ma sensu tu pisac..
dodam ze createston jest z peaka nie hi teca zastanawiam sie czy brac go tez n Nt czy ograniczyc jedynie do treningowych?? mam 2 puchy massacry na cykl ma on trwac on trwac ok 6 tyg trenuje 3-4 razy w tygodniu jesli macie jakies uwagi z checia wyslucham ps w gre wchodza tylko te suple
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1529
bo mam przpukline wlotu zoladka i moje posilki po pierwsze nie moga byc obfite po drugie wegle musialem ograniczyc raz ze wzgledu zeby posilki byly mniejsze a dwa ze one dodatkowo zakwaszaja mi ph w zoladku a mma rozniez nadkwasote i przyznam ze mimo wszytsko klocilbym sie czy majac 3 g wegli i ok 3 bialka suple nic mi nie dadza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
do dupy

shotgun tj przed treningiem? o 8?

DT: 3g+7g+ kilka g z shotguna

od biedy tyle krety w dt jeszcze moze byc...

ale w dnt za duzo

porcja massacry styka na caly dzien

createston tylko w dt

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1529
do dupy to troche duze slowa:P
musze brac o 8 rano bo o 8,30 mam trening nie o 20,30 ;)
co do massacry to biore juz ja od 2 tyg i 1 porcja to wydaje mi sie ze troche malo moze jeszcze 1,5 porcji to ok a co do createstonu to wlasnie sie zastanawiam czy jest sens tylko w treningowe?? jak tylko w treningowe to 2 porcje massacry wydaja mi sie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
do dupy gdyz:

Za duzo kreatyny

chaotyczne dawkowanie

i post ktory nie zawiera potrzebnych informacji


piszesz:

ok 3 g tluszczy 1g wiem ze duzo osob do wegli sie przyczepi ale tyle tylko moge nie ze wzgledu na lenistwo lecz z innych powodow o ktorych nie ma sensu tu pisac..

i:

co do massacry to biore juz ja od 2 tyg i 1 porcja to wydaje mi sie ze troche malo moze jeszcze 1,5 porcji to ok

jedno sie gryzie z drugim... spojrz na sklad massacry

1 porcja dziennie w DNT jest ok

mozesz ja rozdzielic na 2 razy po pol porcji

Createston zbedny w DNT, chyba ze masz go duzo to wal wowczas:

Jedna porcje Massacry rano i po poludniu porcje Createstonu

2xMassacra - czysto nie ekonomiczny zabieg (2x7g kreatyny) po co?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1529
3 g wegli to nie jest tak malo ok 200 g wychodzi z 2 porcji massacry mam ok 60 g wiec zostaje 140 g co do ilosci kreatyny to patrzac na cykle niektorych ludzi na forum to moje 14g brzmi wyjatkowo skromnie poza tym sami producenci zaznaczaja ze najlepiej brac 2 porcje:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
kieruj sie nie zawsze etykieta ale i rozsadkiem

nie moja kasa...

Wal jak chcesz ja to widzialbym tak:


DT:
rano massacra

przed treningiem shotgun

po treningu createston

DNT:
rano Createston
po poludniu massacra


i styka

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1529
specjalnie pisalem o ktorej jest trening i o ktorej sniadanie jak na 8,30 to chyba musialbym wstac o 6 zeby zdazyc wziac massacre i no plus jeszcze sniadanie ;) co do createstonu to myslalem nad braniem go tylko w nt ale wtedy wolalbym zamiast massacry wrzocic xpanda ogolnie duze nadzieje w createstonie pokladam dlatego chcialem go brac codziennie a massacry mam duzo bo za punkty z olimpu wzialem tak ze nie szkoda mi jej po 2 porcje brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
bierz jak chcesz

nic nie rozumiem z tego co napisales

aha z takim przed treningowym to sobie nie wyobrazam treningu

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1529
no fakt ze troche to chaotycznie napisane a wiec tak po
1 trening mam o 8,30 rano wiec nie mam jak zjesc sniadania i wziac 2 razy suple jedynie moge o 7,30 cos zjesc a o 8 wziac shotguna

po 2 pokladam dosc duze nadzieje w tym createstonie i dlatego chcialem go brac przez ten czas non stop ale jak wystarczy tylko po treningu to dla mnie nawet lepiej na dluzej starczy

po 3 skoro shotgun przed createsto po i to tylko w treningowe to musze czyms to wszystko uzupelniac w nietreningowe i tutaj wybralem massacre a to z tego wzgledu ze mma jej duzo za punkty z olimpu ale ejsli nie ejst najlepszym rozwiazaniem to moge tu wrzucic xpanda albo czysty mono

mysle ze teraz bedzie lepiej zrozumiale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
mieszasz ale lepiej

wiec tak:

DT:

przed silka Shotgun

po Createston

a pozniej jesli juz sie tak upierasz to daj ta porcje massacry lub nawet pol polrcji

DNT:

rano porcja massacry

po poludniu pol porcji i styka w zupelnosci

co ty na to pasuje Ci?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1529
hehe czy pasuje to sie okaze:) szukalem informacji na temat createstonu ale wszedzie ejst z hi teca nie z peaka i nie ma opisanych ludzi ktorzy brali tylko powiedzmy po treningu dlatego mam takie mieszane odczucia...massacre biore juz i jestem zadowolony ale jestem po duzych spadkach zwiazanych z duzym nastraszeniem przez znajomego lekarza ktory nakolorowal dla mojego "dobra" dlatego tak mi zalezy zeby dobrac dobry cykl i powrocic do starej wagi czyli 73 kilo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PILNE !!! Slowe n Syntrax - proszę o pomoc

Następny temat

Potrzebna rada

WHEY premium