SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

45 lat

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1572

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1684
Poradźcie mi co jest lepsze dla faceta-45 lat zma czy tribulus a może po prostu zwykłe białeczko/gainerek ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 25511 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110366
jezli nie ma diety to napewno to drugie
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 593 Napisanych postów 23103 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106420
najlepsza bedzie dieta
potem mozna myslec o dodatkach
napisał(a)
Początkujący
dieta jest taka:
rano płatki z mlekiem za jakies 2-3 godz kanapki pozniej dlugo okolo 7-8 albo wiecej raczej nic czasem jakis owoc(niema mozliwosci zmiany tego) noi pozniej obiad miedzy 17-19 i kolacja 21-22. I co do tej diety?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 702 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9233
wg mnie to nie jest dieta!!!skocz do działu odrzywianie!
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 593 Napisanych postów 23103 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106420
co to za dieta?to nie dieta.tak je moja siostra

zajzyj do działu ODZYWIANIE.poczytaj podwieszone posty i wtedy ułuz diete
napisał(a)
Początkujący
Zadałem inne pytanie, a poza tym TO ŻE W KRAJU JEST DUŻE BEZROBOCIE NIE OZNACZA ŻE NIKT NIE PRACUJE! NAPISAŁEM ŻE NIEMA MOŻLIWOŚCI ZMIANY TEJ DIETY!
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10623 Napisanych postów 43712 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
do tej diety dodaj gainera.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 25511 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110366
Dlaczego nie ma?
Zamiast kanapek ryz z kurczakiem,tunnczykiem albo nawet te kanapli z kurczakiem (tez dobre ) itd. itp. w porze o kterej nie mozesz (nie masz czasu) spozyc stałego posiłku - wtedy gajner lub białko w zaleznosci od brakow w diecie
Jezli chcesz rosnac musisz dostarczac odpowiedniej ilosci białka,ww,tł a to tylko z poczatku wydaje sie trudne

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-06-15 22:33:29
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4214
a tu juz nastepni cwaniakuja ... koles wam pisze ze nie moze nic jesc wtedy to nie moze proste i logiczne .. jak to napisla moj przedmowca wystarczy zminic to co sie je a wtegy kiedy nie moze to gajnera i po sprawie

co by bylo gdyby...

napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 21724 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92660
Napisz jaki jest cel .
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O RADE

Następny temat

prosba o rade

Akop Szostak wraca do MMA! Akop Szostak wraca do MMA! Cytrulina wspomaga anabolizm! Cytrulina wspomaga anabolizm! 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni Kreatyna wspomaga mózg i układ kostny Kreatyna wspomaga mózg i układ kostny Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Pizza proteinowa ALLNUTRITION Pizza proteinowa ALLNUTRITION