SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 latek ta K-B

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4512
Czy jak mam 18 lat i w tym wieku zaczne trenować Kick-Boxing to mam szanse jezdzic na jakies turnieje, czy pozostaje mi tylko trenowanie tak dla siebie, dla rozrywki ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1717
Skąd wiesz, że autor nie ma rąk do kolan i nie był MP w siatkówce?

Nie wyczytałem tego z jego profilu


Najsilniejszy osrodek tego nowego wówczas sportu znajdowal sie w Warszawie i tam tez skierowalem swoje kroki po maturze. W pazdzierniku 1986 roku rozpoczalem studia na Wydziale Handlu Zagranicznego (SGPiS) oraz zapisalem sie do sekcji kick - boxingu przy Politechnice Warszawskiej (SKK Politechnika Warszawska).

Dzieki uprawianiu wielu róznorodnych sportów, co pozwolilo mi osiagnac dobra wydolnosc koordynacje ruchowa oraz nauczylo mnie ciezkiej i systematycznej pracy, bardzo szybko robilem postepy w kick-boxingu. Juz jesienia 1987 roku trafilem do kadry Polski, trenowanej przez Andrzeja Palacza.



Źródło : Oficjalna strona Przemka .


W rok dostał się do kadry Kto jak kto ale on talentu troche
miał . ;] Zresztą jak każdy Przemek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
18 lat to za późno. Zostaje Ci trening rekreacyjny.
Ewentualnie możesz poczekać do 23. roku życia i wtedy zacząć trenować jak nasz rodak, który został mistrzem kraju, Europy i świata.
Generalnie jest już za późno, możesz teraz tylko usiąść na dupie i oglądać TV. Nie patrz na tych co zaczynali trenować (z niemałymi sukcesami), będąc starszymi od Ciebie, oni też zaczęli za późno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
nie słuchaj kolegi wyżej, przejdź się zobaczysz zaczniesz trenować, a może się okaże, że masz smykałke do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
dawaj na treningach z siebie wszystko i nie będzie za późno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Spinaker łap Soga.

Mistrzu: Chyba nie przeczytałeś całej wypowiedzi Spinakera.

Do autora: Nigdy nie jest za późno. Idź na trening i baw się dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1701
Chłopie dla mnie 13 lat też wydaję się za późno.. Jak by nie patrzeć można trenować od 6 roku życia jak się chce. A chcieć to móc Idź na trening , dawaj z siebie wszystko a będziesz dobry!

~~~~Just Train~~~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Zapytaj sie chlopaków na boiskach grajacych w kosza czy pilke ktory znich realnie mysli o karierze sportowej... tak samo jest z SW cwiczy sie raczej dla przyjemnosci a sukcesy sportowe to w pewnym sesie dodatek
No i sa ludzie ktorzy zaczynali pozniej od Ciebie i duzo osiagneli wiec jak komus sie juz udalo to dlaczego tobie ma sie nie udac?

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
zwracam honor, nie doczytałem albo może czytałem na szybko i nie zrozumiałem kolegi spinakera, sorki :)

a wracając do tematu to tak jak napisałem i tak jak koledzy napisali - uderzaj na najbliższy trening i dawaj z siebie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Kto zaczynał w wieku 23 lat i został mistrzem europy i świata?

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1717
Spinaker Sog Ps Podaj nazwisko tego zawodnika Albo chociaż inicjały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 858
Ja zacząłem w wieku 18 lat i nie żałuje. Przez lata uprawiałem jakieś lekkie sporty (siłownie, bieganie), polazłem na trening mma i zakochałem się w sporcie na AMEN. Nie wyobrażam sobie życia bez trenowania. Wszystko zależy od podejścia. Jeden zacznie trenować w wieku 7 lat judo bo go tata zapisał i może mu się nie spodobać, mało z tego wyniesie na przykład. Ja zacząłem w wieku 18 lat ale tak mi się spodobało żę z treningu na trening czuję się coraz lepszy, "miło" mi się sparuje z resztą i poprawiłem swoją pewność siebie nie wspominając już o kondycji. Najgorsze co można zrobić to myśleć "a jest już za późno". Ssztuki walki to jak dla mnie najfajniejszy sport na świecie bo nie liczy się wiek. Mając 18 lat nikt cie nie przyjmie do klubu piłkarskiego, a i na pewno w tym wieku nic cie nikt nie nauczy z piłki. Ale SW i dobry trener to zupełnie co innego.

Mówie ci pójdziesz na trening i zapomniszs o wieku, jak podejdziesz do tego z pasją to nie pożałujesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jutro KSW

Następny temat

Ken Shamrock o walce z Kimbo

WHEY premium