SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 lat, staż: 9 miechów

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6564


Elo... cwicze 9 miechów i tak sobie pomyslalem " ciekawe co myslą o tym ludzie , którzy siędzą w temacie" noi jestem :D wiem, że może nie jest za ciekawie ale jakos damy rade. Prosze ewentualnie o rady nad czym więcej pracować, co jest w miare dobre. A i aktualnie jestem na masie, jeszcze troche i redukcja bedzie . Co do odzywek to nic nie bralem , bo poprostu uwazam ze chyba jescze za wczesnie. Przyjedzie czas na wszystko . Wiem, że strasznie musze nad brzuchem pracować, ale juz idzie do przodu, kiedys to byl czysty samar teraz powoli do przodu.

na kalate aktualnie 92,5 kg... innych rekordów np. na barki czy na co tam nie znam, bo nie wyciskam na maxa .

jak kopne w szyje to zabije

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6564


tu przód

jak kopne w szyje to zabije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6564


3

jak kopne w szyje to zabije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 795
Daj więcej zdjęć bo temat poleci! test('');
('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6564


4

jak kopne w szyje to zabije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6564


5

jak kopne w szyje to zabije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6564


6

jak kopne w szyje to zabije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2735
Człowieku, rób dalej to co robisz, jak na 15 lat za***iście i to jeszcze z takim stażem bez suplementacji? Będzie z ciebie kawał chłopa powodzenia.

Eat your shit and die

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Aaaa tam Ale dam ci soga bo hojny dziś jestem

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 795
j/patrykos bardzo dobrze! Tylko brzuszek popraw! swietna genetyka! Oczywiście sog!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6564


;]

jak kopne w szyje to zabije

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 m-cy proszę o ocene

Następny temat

17 miesiecy

WHEY premium