SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Kistos - Moja droga do ideału

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Środa : FBW

Duże partie :

Prostowanie nóg na maszynie - 3x12
Drążek nachwytem z puszczeniem - 4x8
Wyciskanie hantli skos dodatni - 3x12 20-25kg

Małe partie :

Francuskie sztangą - 3x12 30kg
Uginanie ramion z hantlem w opadzie - 3x12 12,5kg
Unoszenie hantli na bok - 3x12 12,5kg



Rozciąganie : 10 minut

Podsumowanie : Trening spoko, dobra pompa. Zmieniłem trochę technikę w podciąganiu, teraz idzie ciężko nawet bez ciężaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fenomen jesteś z tą sylwetką :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Nie do końca, muszę poprawić łapy i plecy. Myślę że z plecami nie będzie problemu. Tylko z łapami jest ciężko, nic nie rosną już od dawna. Za to w sile przekraczają moje oczekiwania. Dziwna jest ta genetyka.. Klata rośnie ładnie, ale nic siły nie ma. Plecy i łapy nie rosną, ale za to silne są. Hmm, jak to możliwie żeby mięsień rosną a nie nabierał siły.


Chyba że nie wykorzystuje pełnego potencjału z powodu nie dostarczania organizmowi odpowiednich ilości białka, witamin itp

Przed końcem wakacji przyjdzie się przekonać

Zmieniony przez - kistos w dniu 2012-07-11 19:06:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Piątek :

Klatka :

Wyciskanie sztangi skos dodatni - 3x10-15 53kg
Wyciskanie hantli płasko - 5x15 17kg
Pompki na poręczach - 3x15

Brzuch :

Kółko - 5x10

Ale kwas na klacie, po treningu u kumpla zrozumiałem kilka spraw.

Rozciąganie : 25 minut

Trening u kumpla jego rozpiską.

Ostatnio mało czasu mam na DT, ćwiczę po nocach bo w dzień robota i kombinowanie kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Sobota : DNT

Interwały : 6x 30 sekund trucht i 10 sekund sprint.


W wakacje bd miał okazję potrenować mma i kick boxing, i to za free. Jak dla mnie bomba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
korzystaj jak możesz zawsze jakieś urozmaicenie i poprawi sylwetkę na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Poniedziałek : FBW

Duże partie :

Przysiady z sztangą - 3x7 72kg
Drążek nachwytem - 3x 12,8,8
Pompki na piłce ze zmianą ręki - 3x15 + Wyciskanie sztangi skos dodatni - 3x12 50kg

Małe partie :

Prostowanie przedramion na wyciągu - 3x12 + przytrzymanie 2-3 sekundy
Uginanie ramion z hantlem w opadzie tułowia - 3x12 12-14 kg + przytrzymanie 2-3 sekundy
Unoszenie hantli na bok - 3x12 12-14kg

Rozciąganie : 35 minut

Podsumowanie : Przez tą kontuzję straciłem sporo gibkości. Przedtem szpagat na krzesłach robiłem nawet nie czując bólu, a teraz zwykły szpagat sprawia mi małe kłopoty. W siadzie też trochę osłabłem, ale kit tam. Prędzej czy później wszystko wróci. Co do samego treningu to dla mnie bomba. Nogi raczej średnio czułem, zmniejszę ciężar następnym razem i dobiję je powtórzeniami. Najszersze masakrycznie skatowane, drążek mnie po prostu pogrążył. A klata opuchnięta jak zaczarowana ;D

W środę ostatni trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Wtorek : DNT

Interwały :

6x 30 sekund trucht, 10 sekund sprint
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Od tygodnia przerwa od treningów. Chcę trochę odpocząć, popracować, na korki pojeździć. Powrót jakoś w sierpniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Poniedziałek : FBW

Nogi : Przysiady ze sztangą - 3x12 60kg, Przysiady ze sztangą - 1x15 42kg+ Prostowanie nóg na maszynie - 1x do zgonu
Plecy : Wiosłowanie sztangą + Wiosłowanie hantlem - 3x
Klatka : Wyciskanie sztangi płasko - 3x12 54kg + Wyciskanie na atlasie - 1x do zgonu

Podsumowanie : Ogólnie trening w porządku. Trochę inaczej ćwiczyłem bo u kumpla byłem.

Miało być jeszcze rozciąganie, ale o 3 rano mam pobudkę i do roboty więc nie będę się forsował. Muszę mieć coś siły w pracy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalej masa czy już redukcja?

Następny temat

ja się tego pozbyć

WHEY premium