SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zestawienie ZMA + dodatki (art)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
faftaq podobne, jeżeli nie takie samo badanie widziałem na temat HMB. Masz coś potwierdzające działanie ZMA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 953
dobry art. gratulacje dla Ciebie mieciu ale i tak wszyscy wiemy ze zma nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
G.BEST7 - nie bardzoe rozumiem. ZMA moze byc przydatne i dziala (w ogole tomagnez dziala relaksujacona uklnerwowy ispi siepo nim lepiej), a to ze dziala inaczej niz pisza na etykiecie - to co innego. Nie znambadan ktore potwierdzalyby wplyw ZMA na parametry silowe czy masowe.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-06-27 20:01:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Tak to wiem. Po prostu nie sprecyzowałem pytania, chodziło mi o wpływ ZMA właśnie na parametry opisane w tym badaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to w takim razie ja chyba nie rozumie. napisz jakie parametry..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
bench press and leg press, upper or lower body muscular endurance, or cycling anaerobic capacity :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
jak to możliwe że dopiero teraz zobaczyłem ten art??
btw bardzo dobrze napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
mentos - pewnie dlatego że mało interesujący tytuł jest, przez co mało odczytań

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Trza bylo nazwac Podniesc tescia kup ZMA

Mozna bylo dodac jeszcze ZMA skladane z pojedynczych pierw. chelatow Olimpa, i jak wtedy to wychodzi ale soga dam jak wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
G.BEST7 - napisalem Ci juz juz: Nie znam badan ktore potwierdzalyby wplyw ZMA na parametry silowe czy masowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOX PUMP - dlaczego wycofano -ew.skutki uboczne

Następny temat

HMBolon i kre-alkalyn?

WHEY premium