SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zbyt malo magnezu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Eee tam E-lite pisał ze na Niego działają..Góral też sobie chwali..ale moim zdaniem nie ma zbytnio nad czym dyskutowac.Spytajcie Kanara jaki sobie magnez z NOW zamówił...kosztuje grosze..jest chelatem..i ma 400 mg w tabsie.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Samego magnezu niezbyt opłaca sie zamawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
No trochę drogi
Ale jak coś będziesz zamawiał to ja się chętnie dołącze
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
miętas jak cos ci ptorzeba daj znać niedługo konto bede mial

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ooooo...no to będzie super bo ja niedługo zaczynam prace i moze w koncu jakaś kaska wpadnie.I wtedy coś się zamówi
Pozdro

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
reszta info jak coś na maila

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
mietas udalo sie?

Czarny gdzie otworzyles konto, ze mozesz kupowac na fast?

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jeszcze nie wiem czy będę mógł zakładam że mają opcje -karty czy coś w tym stylu volkswagen bank direct

btw mam znajomego w stanach - wraca pod koniec maja i coś tam z fasta może chapnąć (przesyłka w stanach 5-6$ za duże zamówienia )

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Czarny jak coś będzie to się dogadamy
Góralu,udało się i zasuwam od 8 kwietnia na miesięczne szkolenie a potem ognia..
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Mam konto w tym samym banku i raczej nic nie zawojujesz na fascie chyba, ze masz niezle dochody i lykniesz lepsza karte.

Mietas gratuluje https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img] Nalezalo Ci sie tylko nie zapomnij o SFD, bo bedzie mi brakowalo Twoich docinek hyhy Nalezalo Ci sie tylko nie zapomnij o SFD, bo bedzie mi brakowalo Twoich docinek hyhy Nalezalo Ci sie tylko nie zapomnij o SFD, bo bedzie mi brakowalo Twoich docinek hyhy [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA + kreatyna w dni nietreningowe

Następny temat

po cyklu krety mozna brac fut burnera ??

WHEY premium