SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zastrzyk

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7893
Witam
Po wykonaniu zastrzyku dzis mój drugi w tym cyklu był co zaczołem z propem
,po wyjęciu szczytu igły z tyłka kropla krwi wypłynie ale nieoto mi chodzi a oto ze z tym wypływa troche soku chyba ten prop co wbijałem.Wiec co zle robie ?wbijam igła 0,7 30 mm i dokonca zawsze wbijam,i po wyjęciu zawszc cos soku wypłynie,niejestem pewny czy to prop czy moze jakas ropa sam niewiem ale raczej prop.Prosze o odp

forsuj mięsnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
Kup igły 8 i juz powinno byc lepiej ! albo za często robisz strzały w to samo miejsce ! zmień miejscówe :P

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
zanim wyjmiesz to odczekaj chwilke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mi nigdy nic poza krwią nie wypłyneło

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7893
racja zbyt pochopnie robilem zrobilem powtorny z mała iloscia odczekalem dluzej i bardziej pomału robilem i wszytsko ok nic niewypłyneło dziki pozdro

forsuj mięsnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Substancie oleiste, aż tak bardzo łatwo nie wypływają, cała procedure robienia zastrzykow masz opisana na www.kulturystyka.pl 
Konieczne jest powolne wpuszczanie substancji, chwila przerwy po 0,5ml :) nie ma prawa stać sie cos złego.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
wypływa jezeli często robi się w to samo miejsce i nie ma znaczenia czy szybko wyjmuje sie igłę

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
nie prawda bo kumplowi na szybkiego robilem i wszystko mu z dupala wyplynelo a dziewica z niego strzykawkowa a ja caly czas bije w te same miejsca zanim wyciagne czekam tak z 30 sekund i jest git

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
ja polecam igiełki 0,6.

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 553
a ja mam takie pytanie.. jak wbijam sok i odciagne tlok strzykawki zeby sprawdzic czy nie trafilem w zyle to potem w strzykawce bedzie powietrze czy co? moge spokojnie potem wbic? bo kumpel mowil ze przy wbijaniu omy nie wolni miec powietrza w strzykawie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6567
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tradzik

Następny temat

Tussipect

WHEY premium