SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapadnieta klatka -->

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Makaveli01 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 101




czy takie coś da się wgl wyćwiczyć czy już trzeba z tym się pogodzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 101
@?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
O k***a!!!
Powiem Ci że dużo sam przeleżałem w szpitalach gdzie operuje się klatki. Na sali byli ze mną tacy dwaj chłopcy, obydwaj mieli ten sam problem co Ty, ale nikt z nich nie miał zapadniętej klatki aż odstaje, oni byli całkowicie płascy i to już była poważna wada (a Ty masz dziurę). Jeden z nich przez kilka lat pływał, chodził na sztuki walki, ale nic mu to nie dało - musiał mieć operację. W tym szpitalu gdzie ja byłem takie operacje robi się rutynowo. Idziesz do szpitala na 5 dni. 1 dzień Cię przygotują. 2 operacja (1-3h). Potem odpoczywasz. Zabieg polega na wypchnięciu klatki metalowymi płytkami. Po upływie 2-3lat klatka jest normalna, przychodzisz jeszcze raz do szpitala i Ci usuwają płytki. Nie jest to jakiś bardzo ryzykowny zabieg. Koledzy już są w pełni sprawni (nie są wielce ograniczeni), a leżałem z nimi na sali na początku tego roku. Myślę że warto poddać się takiej operacji. Żadne ćwiczenia nic nie dadzą. Możesz mieć przez takie wgłębienie ucisk na serce, to jest bardzo groźne. Czym młodszy jesteś tym szybciej klatka po operacji się uformuje. Idź do szpitala z tym. Ja z powodu głupiej śledziony miałem 2 operacje. NIE ZWLEKAJ. Pewnie masz nadzieję że jeszcze da się coś zrobić, ale to bardzo poważna wada. Jedyny ratunek - zabieg. Chyba nie chcesz całe życie tak wyglądać i być ograniczonym? 2-3 lata i jesteś zdrowy po operacji. POWODZENIA W LECZENIU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
to jest zdjecie z netu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Racja.
pepepaku jaja sobie robisz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie robi sobie jaj tylko zadał proste pytanie odnośnie zdjęcia . Ciężko się domyślić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Sorry, myślałem że to Twoje zdjęcie. pepepaku Twoja klata wygląda podobnie? Czy jest trochę mniej zapadnięta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przenoszę temat do odpowiedniego działu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sen !!

Następny temat

Powiekszone Sutki,dziwna sytuacja

WHEY premium