SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zakupy w ....hiszpanii?????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
Ja osobiście byłem w grecji po sezonie i w aptece kupiłem deke pez problemu

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Ja lecę do Hiszpani pod koniec czerwca. Czy byłbym w stanie kupić (jeżeli znajdę aptekę) kilka leków na jeden cykl. I czy na lotnisku nie przyczepiliby się do mnie? Tym większy mam problem, że jadę ze starszymi i przy wpadce musiałbym się tłumaczyć im i celnikom

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
Arcio jak zrobisz zakupy to zrub poczkę naklej znaczek i wyślij do polski na swuj adres

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Rejch przestan pisac glupoty ze 15-latkowi sprzedali dece bo az mi sie nie chce w to wierzyc. Czasami mam wrazenie (bez urazy) ze mozesz byc jakims konfidentem ktory stara sie aby mu ktos zaufal bo te bledy i glupoty to chyba specjalnie piszesz...

ps. jezeli tak nie jest to zacznij studiowac slownik ortograficzny, a nie sfd bo takie bledy walisz ze czasem to sie mozna ze smiechu posmarkac )

"Carpe diem" bo "Panta rhei".

Zmieniony przez - WEBADI w dniu 2002-05-30 20:19:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Dzieki rejch nie wpadłem na to. Na pewno tak zrobię, jeżeli uda mi się zrobić jakieś zakupy.

aha jeszcze jedno, jakie są nazwy leków w Hiszpani? np. Winstrol depot, deca, ew. jak bym dostal to clenbuterol. Jeżeli ktoś zna, to poprosze o wszystkie dostępne w Hiszpani nazwy bardziej popularnych leków.
Z góry dziękuję!!!

3-majcie się!!!

Zmieniony przez - Arcio w dniu 2002-05-31 09:21:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
a ja chce wszystko co w grecji da rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Arcio ,Prozac jest dobry....
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
PROZAC powiadasz...
"
SSRI - fluoksetyna.


Fluoksetyna - selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.

Nazwa chemiczna: N-Metylo-v-[4-(trifluorometylo)-fenoksy]-benzenopropyloamina-N-Metylo-3-fenylo-3-(alfa,alfa,alfa-trifluoro-p-toliloksy)-propyloamina

Nazwy handlowe: Prozac, Deprexetin, Bioxetin, Seronil, Fluoxetin, Fluoksetyna, Fluctin, Andepin, Deprenon, Fluctine, Fluval.

Jest sprzedawana w postaci kapsułek lub tabletek 10mg i 20mg, a także jako syrop (20mg na 5 ml płynu).

Dawkowanie: 10mg-80mg na dobę. Przeważnie 10 lub 20mg rano, dawki powyżej 20mg powinny być podzielone na 2 razy. Np. 40mg dziennie (20mg rano i 20mg w południe).

Objawy uboczne: bezsenność, potliwość, kłopoty z koncentracją, niepokój, pobudzenie, nudności, zmniejszenie libido, hipomania, brak apetytu.

Fluoksetyna działa skutecznie w małej i średniej depresji z zahamowaniem, w nerwicy natręctw, leczeniu alkoholizmu i zespole stresu pourazowego. W ciężkiej depresji lękowej może pogorszyć stan chorego. Pierwszy efekt przeciwdepresyjny pojawia się po 2 tygodniach, przeważnie jest to pobudzenie. Po 4 tygodniach lek działa z całą mocą . Fluoksetyna nie działa uspokajająco. Zmniejsza apetyt, ochotę na sen i silnie pobudza :).

Fluoksetyna nie łagodzi objawów abstynencyjnych u palaczy papierosów.

Fluoksetyna nasila działanie leków trójpierśćieniowych i neuroleptyków.

Fluoksetyna nie wchodzi w niebezpieczne interakcje z alkoholem.

Leczenie fluoksetyną można rozpocząć 2 tygodnie po podaniu ostatniej dawki Inhibitorów MAO lub tiorydazyny. Leczenie IMAO lub tiorydazyną można rozpocząć 5 tygodni po podaniu ostaniej dawki fluoksetyny.

"


jeżeli dobrze zrozumiałem, to ten lek może pomóc z zgubieniu nieco tłuszczyku, hehe. A tak naprawdę, to nie mam problemów z depresją, więc chyba sobie odpuszczę.


3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Winstrol depot slyszalem ze wycofuja w Hiszpani ,jest za to winstrol comprimidos-20 tabletek po 2 miligramy,poza tym deca-durabolin,testoviron depot a clen to chyba steryd weterynaryjny.Pozdrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
webadi tempaku mam 16 lat.
Jak przeczytałem twoją płytką wypowieć to ze śmiechu osmarkałem się po plecach

off

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol + Metanabol

Następny temat

ciekawostki,i kto by pomyslal!!!

WHEY premium