SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zakupy w ....hiszpanii?????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze ze zeszlismy z troche z tematu
jest tam ta deca czy nie ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W jakich krajach Europy mozna jeszcze kupowac bez recepty??????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o tym gdzie
bylo w artykule "do x-mena"
poszukaj w archiwum
ale on tez tam wymienil ze w hiszpanii
jest wino i prima a nic o dece :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
bez recepty można jeszcze kópować w Grecji i Rosji

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Jako autorytet w sprawie-w Hiszpani sterydy sa na recepte i nikt bez tego nie sprzeda.Co prawda nie sa to leki scislego zarachowania jak w Polsce i jak masz znajoma aptekarke to da ci raczej,ale na pewno nie jak zaczniesz dukac po angielsku)Deca jest po 25 i 50 mg to wieksza stoi po ok 700 peset to jest ok 4 euro.Kiedys rzeczywiscie bylo latwo kupic cokolwiek ale to sie skonczylo.Koks mozna poza tym kupic w Grecji,mam kolesia Greka i mowi ze zaden problem.Pozdrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Witam,

Ja byłem w Hiszpanii w zeszłym roku i no coż kupowanie w tym kraju sterydów bez recepty skończyło się definitywnie.
Każdy z aptekarzy pytał się o receptę i to od hiszpańskiego lekarza.
Objeździłem chyba wszystkie apteki jakie mogłem znależć i to nie tylko w mieście, w którym przebywałem ale również w miejscowościach z nim sąsiadujących i efekt był taki sam.

Dopiero pod koniec mojego pobytu trafiłem do apteki, w której pracowała pani w okularach grubości denka od butelki wódki i to właśnie ona sprzedała mi to i owo ... na polską receptę

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez sledzilem dyskusje, bo ostatnio wyslalem moja bliska znajoma po koksy do Grecji (zeby wygladalo bardziej wiarygodnie). Ale jak jej stara- farmaceuta, dowiedziala sie co planujemy to wpadla w furie. Przy przewozeniu koksow, szczegolnie samolotem, graza takie same kary jak za przewozenie dragow. Ale kobieta sie nie przejela i szukala. Wina i deki. I w kazdej aptece patrzyli na nia jak na idiotke (brunetka wbrew pozorom ). Efekt i wniosek taki: Za granica mozna kupic Viagre bez recepty i to wlasnie pzrywiozla, ale w zadnym wypadku KOKSY!!! Chyba ze faktycznie spotkacsz slepa z uposledzeniem umyslowym!!!

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
W zeszłym roku byłem w Hiszpani w Blanes - tam nie bez recepty- pomarzyć można jak w całej Hiszpani.

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
W Grecji to jest tak,jak mi mowi koles,Grek-koks mozna kupic w specjalnym sklepie ale nie w aptece,w sklepie z produktami kulturystycznymi,tak on gada.Ale w sumie to trzeba samemu sprawdzic chyba.Pozdrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
no wlasnie co w tej Grecji mozna kupic i jakie ceny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol + Metanabol

Następny temat

ciekawostki,i kto by pomyslal!!!

WHEY premium