SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zaczalem cykl trenu i propa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Po cyklu jak najbardziej, ja wole 10x bardziej niz clomid-
Piotrek wez w aptece zapytaj o ziola na odwodnienie i jak najszybciej wejdz na nizsza ilosc powtorzen, szkoda cyklu na jakis aerobik!
5 kg ci poszlo ale po calym ciele nie tylko po lapie niech polowa to tluszcz i woda czyli ponad kilo na tydz-chyba nie zle co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
pewnie ze niezle,jak bylem w aptece po ziola na oswodnienie to mi jakies badziewne herbatki dala juz wole dzika roze z kwiatem hibiscusa po tym to odrazu leje jakbym walnal kilka piw,zreszta co tam woda zejdzie sama po cyklu a tak jak pisales zawsze woda tez robi swoje,w takim razie od jutra juz wejde na powtorzenia 6-8,a to co robie to niebalet uwierz mi,ledwo co zyje po treningu,powiniennes tak kiedys sprobowac ja odkad tak cwicze tym systeme to mam ciagle postepy,wyglda to mniejwiecej tak ze przez np.3 tygodnie jedziesz z 10-15 powtorzen,ten trening ma za zadanie wydzielanie maksymalnej ilosci hormonu wzrostu,potem wskakujesz na 6-8 powtorzen,tu sprawa jasna,wieksze wydzielanie tescia i sila tez idzie bardziej, a potem 2-3 tygodnie po 3-5 powtorzen na sile rzeby na nastepny ten cykl przystapic z wieksza sila i udezryc z wiekszymi ciezarami,to nawet nieglupi mikrocykl treningowy naprawde polecam,ciagle zauwazasz postep bo miesien ci chwile jest szokowany zmianami,a do tej nolvy to mam ja teraz odstawic i zezrec po cyklu z clomidem,czy zrec teraz po te 10mg przed spaniem a po cyklu clomid z hcg?a co do zarcia to tylko troche zmniejsze wegle bo jakos niema kto mnie do tego przekonac,moze jak juz bede w londynie to wtedy sie przestawie jak mi dokladnie to rozpiszesz, bo ja taki juz konserwatysta ze na mase duzo wegli a rzezba to low carb i boje sie jakos tych anabolicznych diet na mase albo tluszczowych na rzezbe bo jeden moj znajomy jak startowal na mistrzostwach polski i poraz pierwszy robil rzezbe na tluszczowej to glowno mu z tego wyszlo bo za malo o tym wiedzial, i pozniej na ostatnie 3 tygodnie przed zawodami jak zobaczyl ze niezdazy to wrocil na low carb ale to mu juz tez guwno dalo i zajal trzecie miejsce a rok wczesniej byl drugi mimo rze mniej miecha mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
A ja nie mowie za masz wchodzic na anaboliczna czy innego typu tluszczowa ja ci mowie ze masz zmniejszyc spozyciw wegli- ile jesz 7g na kg? Jak masz nie puchnac!
Jedz tyle samo kcal ale mniej z wegli a wiecej z tluszczy.
Co do tluszczowych diet to znam mistrzow polski i europy ktorzy na nich zyciowa forme robili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
lifter pewnie mnie masz na myśli

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Ciebie przedewszystkim!
Piszac to mialem przed oczami twoja usmiechnieta twarz, zajadajaca porowke z majonezem popijajac ja szklaneczka wytrawnego oleju lnianego
Bleeeee, fuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
dzis probowalem obnizyc czesc wegli tluszczami ale przez to zmniejszyla sie objetosc posilku i moj rozepchany zoladek od mety wciaz chcial zrec gdy juz skonczylem,przyzwyczailem sie ze posilek to micha jak dla konia i teraz ciezko sie zadowolic jakims mniejszym obietosciowo,wiec dopychalem sie surowkami,walnalem marchew,papre,pomidor,brokule,ananasa itp.ze bylo tego chyba z 0,5 kg,i dopiero wtedy sie najadlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Hehe, surowki sa zdrowe tak pani mowila kiedys w teleranku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
no niby tak,ale wiadomo tez ze blonnik utrudnia wchlanianie bialka,czytalem to w artykule naszego eksperta SZukaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
a powiedz mi w przyblizeniu lifter jak wyglada twoja dieta bo jestem ciekaw ile kalori mniejwiecej dostarczasz na kilo wagi?tak sie przymierzam do tych diet bardziejtluszczowych niz na weglach ze kiedy moze nawet je sprobuje,(jak ryz skoczy do 10 zl za paczke)a lniany i oliwe beda dawac za darmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
W tej chwili moja dieta sie sklada z wina i orzeszkow w czekoladzie
Na razie sobie wbijam w diety bo jestem lekko busy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca 10ml

Następny temat

pierwszy cykl

WHEY premium