SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

xpand ile gram kreatyny w porcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam czy nie wiecie ile xpand w kapsułkach ma kreatyny w porcji bo myślę ją zwiększyć ,przez pierwszy tydzień kopało super od pierwszego treningu ale czuje że słabnie działanie myślę że jak zwiększe bedzie lepiej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18786
A nie ma na etykiecie napisane ile jest w porcji ? Poza tym z tego co widze na necie to cała porcja czyli 4 tabletki to troche ponad 5 gram , takze mysle, ze tej kreatyny samej to tam malutko jest . Bardziej to jest stack pompujacy ja bym dorzucil do niego oddzielnie jeszcze kreatyne jesli na niej Ci zalezy,bo tam sa sladowe ilosci,ale niech ktos odpowie kto uzywal ,bo moge sie mylic .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie na etykiecie nic nie pisze dlatego pytam myślę zwiększyć porcje żeby działało tak jak na początku ale wydaje mi się że w porcji będzie gdzieś około 1,5-2g kreatyny nie więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18786
A w jaki sposob odczuwasz, ze nie dziala na Ciebie tak jak poprzednio ? Kreatyny nie musisz ciagle zwiekszac , aby odczuwac dzialanie. Wydaje mi sie ,ze to kwestia skladnikow pompujacych i one dziala troche slabiej, ale to tak z kazdym stackiem jest ,dlatego mozesz zwiekszyc dawke, ale jesli zalezy Ci glownie na kreatynie to Ci sie nie oplaca . Lepiej dokup najtansza kreatyne osobno do tego, bo zebys z tego stacka wyciagnal jakas sensowna dawke to chyba z 5 porcji bys musial wcinac codziennie :) Wydaje mi sie,ze z tym skladem to jest suplement bardziej przedtreningowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja Xantary

Następny temat

dobry kompot do pracy

WHEY premium