SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

xp a sucha masa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2936
Witam
zaczynam, właśnie cykl 2*XP i stąd moje pytanie
czy xp nie spowoduje zwiekszenia masy tluszczowej też? generalnie nie mam żadnych problemów z fatem i chcialbym zeby tak pozostalo.
czy do xp zakupic jeszcze jakis spalacz tłuszczu czy też on sam z siebie nie spowoduje ze sie zaleje? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
o tym zadecyduje dieta a nie xp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2936
no wlasnie o to mi chodzi, skoro moja aktualna dieta nie powoduje przyrostu fatu to jesli jej nie zmienie to xp nie powinien na nic w tym temacie wplynac tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
suplement taki jak kreatyna nie wplywa sam w sobie na przyrost tkanki tluszczowej

diete ustalasz do celu, jesli masa to dieta masowa, jesli redukcja redukcyjna.

W temacie napisales sucha masa, wiec i dieta musi byc rozpisana do aktualnej wagi ale masoa, czyli tak ogolnie z dodatnim bilansem. namasie zawsze zlapie sie tluszczyku, jedni mniej inni wiecej (zalezy od wielu czynnikow)

w celu ograniczenia fatu proponuje zakup jakiegos spalacza i wprowadzenie do treningu aerobów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
To masy nie zbudujesz
Zwiększ ilość kalori w diecie np w czasie okołotreningowym zwiększ ilość węgli przy zachowaniu min 1,8g/1kg ciala nie zapominajac o tłuszczach a XP nie zmarnujesz ..
Jak sie będzięsz łudził betłuszczową masa mięsniową to zapomnij o efektach

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2936
dzieki wielkie za odpowiedź
o to wlasnie chodzilo :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka suplementacja w sportach walki?

Następny temat

Ostrowia kilka pytan .SOGi.

WHEY premium