SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost a saa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2294
Witam

Kiedyś bacznie czytałem opinie dotyczące wzrostu człowieka wieku 18-21 lat ,oraz o bezpodstawnych twierdzeniach że nic nie da się zrobić itd. z czym się wogóle nie zgadzam.
Jednak zastanawia mnie wpływ saa lub ph wtym zagadnieniu.

Metanabol

ktoś kiedyś rozwiną ten temat że małe ilości wspomagają wzrost ze względu na ogólne pobudzanie hormonów.Robiąc własne doświadczenie jednak wieku 19 lat nie zauważyłem znaczącej zmiany


letrozol

kolega miczelx opublikował kiedyś artykuł w którym Stosowanie letrozolu poprawiało wzrost ostateczny osiągany przez chłopców z konstytucjonalnym zwolnieniem wzrastania i rozwoju somatycznego
czyli po prostu 6-oxa


somatotropina

odnośnie tego środa jest zbyt mało doświadczeń oraz publikacji pod tym kątem aby móc się wypowiedzieć w tej sprawie

A teraz pytanie do kolegów Czy znacie inne substancje które mogą podnieść nieco wzrost człowieka ?
Nie będę wkręcał , że kolega pyta itd tylko po prostu mój wzrost jest dla mnie problemem z którym staram się walczyć ryzykując tym samym zdrowie a jest to ostatni dzwonek bo już mi prawie wybija 20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2294
ogólna gimnastyka potem robiłem brzuch wisząc na drążku i podnosząc kolana dalej robiłem po 3-4 powtórzenia na wyciągu górnym gdzie nogi mogłem sobie zaczepić aby mnie nie podnosiło a na koniec wiszenie na maxa na drążku.nie robiłem nic z głową w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
na wiele juz bym nie liczył w takim wieku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2294
masz racje ja złota też nie szukam
masz jakiś pomysł może ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
nie wiem ile masz wzrostu ale na leczenie przy pomocy gh pewnie nie masz szansy,poza tym 20 lat to już praktycznie koniec rozrostu kośćca

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2294
no właśnie to jest końcówka liczę na max do 21 roku przypadki są że więcej ale ja tego nie biorę pod uwagę

co do gh to szansy nie mam ponieważ nie mam dojścia poza tym nie wiem jak to użyć bo wiadomo że nie będę stosował cyklu jak w kulturystyce.

Ciekawi mnie jednak czy da się sprawdzić dokładnie czy jestem w fazie wzrostu a co do cyklu jaka była by mniej więcej cena i co sadzisz o 6-oxa ? Sog:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1285
pppiotrek 178 cm to karłem nie jesteś. Słyszałem kiedyś że największe dawki hormonu wzrostu są wytwarzane w organiźmie przez pierwsze 1.5 godz snu ale to zasłyszane i pewnie mit. Druga sprawa to zwiększenie wytwarzania tegoż hormonu podczas wysiłku fizycznego. Tak że trening i wypoczynek:) Natomiast na podstawie prześwietleń można ustalić czy zakończył sie już proces wzrostu kości czy nie. Jak dokładnie to nie wiem. Coś na zasadzie oceny ilości chrzastki czy cos tam, ale nie chce wprowadzić Cie w błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Na tego typu specyfikach nie masz co liczyć na jakąś poprawę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2294
5p1k3 tz dobrze mówisz chodzi ci o proces zrastania się nasad kości długich z trzonami — chrząstek nasadowych ale tutaj nie da się określić dokładnie przynajmniej lekarze stwierdzają

lodzianin1

czyli według ciebie tylko gh ? dlaczego 6-oxa odpada ? jak wyceniasz ten cykl na gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
nawet na gh nie liczył bym już na wzrost typowo do góry,wzrost masz normalny dużo osób jeszcze by taki chciała mieć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2294
176 mam miałem już 178 jak regularnie się rozciągałem. Wiesz to jest dział doping ludzie którzy wyglądają dobrze lub super walą różne ssa bo chcą mieć więcej np w łapie mimo iż jest ok bo oto im w życiu chodzi a mój cel już ci przedstawiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
i zmalałeś 2 cm?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Propanol na regeneracje w areobach

Następny temat

Poczatek

WHEY premium