SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wysokie cisnienie na cyklu. co robic?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5816
siema jestem obecnie na metce 4 dzien.
Od 3 dni boli mnie głowa nie wiedziałem co sie dzieje dopóki nie zmierzyłem cisnienia 67/175. Dziwne jadłem metke juz nie raz, nie miałem podobnego broblemu jedynie przy mass drolu odczuwałem bol głowy ktory szybko ustapił. Jem zaledwie 10mg i takie skoki cisnienia co robic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5816
heh nieoczekiwane zniama sytuacji głowa mnie nagal boli ale skniniłem dzis naramienny cisnieniomierz i wyszło mi 50/120 i 60/120 tyle co wrociłem z osrodka chciałem sie upewnic babka w osrodku podała mi 130/70 nie wiem co jest wieczorem mam wysokie rano niskie wgl rano jestem jakis ospały i mam jakby przytepiony wzrok. zakupiłem magnez + b6, omege 3 i wyciag z jemioły, czosnek juz wprowadziłem do diety. po co to wszystko skoro teraz mam niskie cisnienie;/ nie wiem co robic

Zmieniony przez - might9 w dniu 2013-12-02 10:15:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94441 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
a nie odwrotnie podałes wartości?jakim ciśnieniomierzem mierzyłeś?zmierz kilka razy jednorazowy pomiar nie daje obrazu,jaki miałeś ciśnienie przed cyklem?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1309
Hmmm ankieta by sie przydała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5816
Faktycznie odwrotnie. Mierzyłem kilka razy podałem srednia cisnienie wahało sie miedzy 65 a 75 / 160 a 183 najwiecej. Przed cyklem nie mierzyłem cisnienia ale nie zazwyczaj miałem dobre nigdy nie miałem z tym problemow. Przy pobieraniu krwi czy badaniach profilaktycznych cisnienie było ok. Dodam ze dzisiaj rano tyle co po przebudzeniu puściła mi sie krew z nosa z obu dziur. Cisnienie mierzyłem elektronicznym ciśnieniomierzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94441 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
ale jakim nadgarstkowy czy naramienny ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5816
nadgarstkowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1309
E to lipa musisz mierzyć naramiennym nadgarstkowe często dają wyższe wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5816
mam znajoma pielegniarke jeszcze dzis ogarne ten cisnieniomierze i zobacze w razie kiedy wyniki by sie nie zmieniły co robic? zrezygnowac z cyklu? jezeli to nie wysokie cisnienie skad 3-dniowy bol głowy? i ta krew z nosa

Zmieniony przez - might9 w dniu 2013-12-01 17:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94441 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
dokładnie nadgarstkowy u mnie też strasznie przekłamywał,poza tym stosujesz jakąś profilaktykę?kup w aptece wyciag z jemiłooy kosztuje grosze często pomaga przy lekkim nadciśnieniu i kręć aeroby

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94441 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
jemioły

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1309
No u mnie niestety ciśnienie zostało i teraz muszę tab wcinac na zbicie vivace 5mg :( musze zrobic usg serca i zobaczyc co tam sie dzieje . Ale ból głowy i krew to na pewno ciśnienie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sustanol

Następny temat

Osłonki na cyklu - produkt "all in one"

WHEY premium