SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wypadek na cyklu saa, boli glowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialem wypadek za granica wczoraj no i wszystko mnie boli w niemczech, pracuje na czarno od kilku dni tam bo byla okazja no i jest problem bo spadlem z rusztowania kilka metrow na ziemie
glowa bolala, rece , nogi
i kreci mi sie w glowie , cisnienie duzo podwyzszone, myslalem ze przejdzie, ale leb boli mocno, przeciwbolowe nie pomagaja, no i teraz co robic szpital tam drogi jest? jest ktos z niemiec?
moze wytlumaczyc?


czy jechac do pl kolo granicy
mam 230km do granicy pl

jestem na cyklu tren/tesc/meta inj./ deca
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Cykl teraz nie ma znaczenia, zdecydowanie do szpitala na badania tym bardziej że przy takim urazie oraz objawach jakie opisujesz mogło dojść do poważnych uszkodzeń, czy w Niemczech czy Polsce (jakoś usługi , $ itp.) sam decyduj ale zdecydowanie tego nie bagatelizuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsze co to odstawilem sterydy, zostawilem tylko sustanon 250mg na tydzien taka dawke, pojde rano do niemieckiego szpiala i zobacze co powiedza cenowo, juz wiecej nie ide na czarno robic, chodz stawka 18e za godzine, a jak wiaodmo kasa zawsze sie przyda. z przeciwbolowych teraz leci tramadol i juz nie boli jak biore i heparagen oslonowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Przebadać się trzeba. Ale wypytaj o de albo wracaj do pl

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wynik testosteronu wolnego - interpretacja

Następny temat

Słaby kręgosłup

WHEY premium