SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypadek rowerowy, wielka plama na twarzy;(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 148
Witam. Mialem pechowy wypadek na rowerze. Upadlem na twarz i zdarlem sobie policzek. Strupy mi zeszly po tygodniu, lecz mijaja juz dwa miesiace a na policzku mam nadal wielka czerwona plame. Smarowalem cepanem lecz zero poprawy.
Mial kltos podobny przypadek?
Prosze o pomoc;(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 788
ja swego czasu zaliczyłem upadek ze schodów i miałem też policzek zdarty dość długo sie to goiło smarowałem contratubexem teraz nie ma nawet śladu na twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 148
A mozesz przyblizyc czas gojenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6131
jak plama jest duża to udaj się do dermatologa, może coś poradzi.

Zmieniony przez - Eld w dniu 2011-12-17 15:47:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytales dermatologa czy laser cos tu moglby pomoc? skad w ogole sie biora takie przebarwienia, tzn. jaki jest ich mechanizm, bo mam ten sam problem ale po... zbyt silnym laserze, ale ja na razie musze czekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 148
Nie bylem u dermatologa:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To idź .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypadek na rowerze, blizny na twarzy;( POMOCY!!!

Następny temat

napierdala szyja

WHEY premium