SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyniki badań do opinii

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2560

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

105

Wzrost

182

Obwód talii

100

Staż na siłowni

2 lata

Cel cyklu

redu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
sorki panowie

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
sut mnie napp*****lał i czuć coraz bardziej go było jak by gino rosło i podałęm bromo i różnica jest po kilku dniach -- lecieć dalej co myślicie bo guzek jest cały czas ?

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Masz podbite esto więc obstawiam że to od tego chociaż jak brałeś bromo t wyniki mogą być niemiarodajne . Dorzuć coś na wątrobę może essentiale

Zmieniony przez - lazi100 w dniu 2014-04-15 13:41:55

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
lodzianin1
cykl bez sensu schodzisz z 3 środków na raz,będzie lipa.Diety widze nie masz tak więc pójdzie ci to w brzuch po cyklu bedzię większy niż teraz na 100% bez diety,deke patrząc po wynikach masz wała.Estro może być przekłamane przez tren,jesli tren to tez nie wał z takimi wynikami.



dieta z początku
układana na potreningu.pl
aktualna musziałbym od mojej ściągnać

śniadanie
Jaja kurze całe (160 g)
Ogórek kwaszony (120 g)
Masło extra (9 g)
Sok pomidorowy (290 g)
Chleb żytni razowy (120 g)

10:30 - II śniadanie
Odżywka proteinowa (40 g)
Płatki owsiane (60 g)
Wiórki kokosowe (9 g)
Rodzynki suszone (11 g)
Mleko 2% (230 g)

15:30 - obiad
Mięso z piersi kurczaka bez skóry (135 g)
Oliwa z oliwek (17 g)
Cebula (40 g)
Ryż Parboiled Sonko (75 g)
Papryka zielona (75 g)
Pomidor (110 g)

20:00 - kolacja
Tuńczyk w wodzie (185 g)
Cebula (65 g)
Papryka czerwona (170 g)
Kukurydza konserwowa (130 g)
Oliwa z oliwek (25 g)

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
ile wychodzi białka ile węgli i tłuszczu? A tak ogólnie to gruby cykl jak na 2 lata stażu...

Zmieniony przez - lazi100 w dniu 2014-04-15 13:48:21

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
lazi100
Masz podbite esto więc obstawiam że to od tego chociaż jak brałeś bromo t wyniki mogą być niemiarodajne . Dorzuć coś na wątrobę może essentiale

Zmieniony przez - lazi100 w dniu 2014-04-15 13:41:55


z innych leków biore 3* dziennie hepatil w tym tygodniu hepatil mi się kończy i mam lakcid forte
tak co 2 dzień katelin i
ChelaMagB6

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
lazi100
ile wychodzi białka ile węgli i tłuszczu? A tak ogólnie to gruby cykl jak na 2 lata stażu...

Zmieniony przez - lazi100 w dniu 2014-04-15 13:48:21


nie podam teraz b/t/w
2 lata wpisane ćwiczę trochę więcej
mam za sobą od początku z 4 cykle jakie i ile dziś nie pamiętam
suma sumarów rozsądniej ćwiczę tak od 2-3 lat ale niestety 2 lata pod rząd miałem wypadek raz w grudnia następnie w pażdzierniku i to wpłyneło na stan zdrowia i przerwy ....
plan na teraz był tylko regeneracja + zbicie fatu bo dolcy nie było ale zwazywszy na to ze co nie co się udało zrobić moge sobie pozwolić
a w koncu chce polecieć dłużej i lepiej ...parę srodków doszło zeby spotęgować działanie i efekty

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
hepatil to możesz w kiblu spuścić kup essentiale albo liv52 , musisz lecieć intuicyjnie z tym bromo bo teraz nie wiadomo czy miałeś tą prolaktynę wywaloną czy nie. Zakup armidex bo estro jeszcze podskoczy i gino będzie dręczyło. Ogólnie uważam że za dużo środków jak na taki staż.

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
hepatil bdb wspomaganie watroby, mozesz uzasadnić dlaczego ornityne mozna co najwyzej w kiblu spuścić?
Moje sprawdzone combo hepatil/proliver + NAC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2487
Co to NAC?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1szy cykl, krótki i na małej dawce.

Następny temat

Ripped Malay - jak brać ten mix i czy cos dodawać ???

WHEY premium