SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań do analizy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

86

Wzrost

178

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

6 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3900 kcal hi carb

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Cypio/prop/oxa/turka/dianabol

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 213
Witam wszystkich uzytkowników.
Sprawa wygląda następująco.. Po około 4-5 miesiącach po odbloku z poprzedniego cyklu (cypio 1-12 100 mg e4d/metanabol 1-5 30 mg/ed + prop 5 tygodni 100 mg/e2d) zaczęły się drobne problemy z potencją. Mały stawał, ale czasem podczas seksu robił się niestety miękki... Cała sytuacja po około dwóch-trzech miesiącach sprawiła, że zdecydowałęm się zrobić coś co należało zrobić zdecydowanie dużo wcześniej. Poniżej wstawiam wyniki badań. Odblok stanowiła paczka clomifenu i 2x 5000ui hcg co 3 dni. Po samym cyklu i na odbloku wszystko w klasie, sytuacja zaczęła się destabilizować dopiero po kilku miesiącach. W wynikach wyszło, że mam za nisko estro więc postanowiłem wskoczyć ponownie na cykl i sprawdzić czy estro pójdzie w góre i jakie będzie miało to skutki. Na początek 1-12 cypio 100 mg e4d. Pierwsze 2-3 szoty - erekcje były wręcz stalowe : D. Po kilku tygodniach sytuacja przerodziła się bardzziej na coś w rodzaju losowania. Raz super, raz w połowie stosunku miękki, i tak na przemian. Poniżej wrzucam również aktualne wyniki w 6 tygodniu cyklu. Niestety nie mam wyników sprzed poprzedniego cyklu więc nie wiem jakie nominalne wartości powinienem obrać. Co dalej działać? Planowałem wbić teraz 2x 2500 ui hcg, ale z takim wysokim estro trochę się boje. Proszę o pomoc i opinie bardziej doświadczonych użytkowników, pozdrawiam.
Jeszcze raz dla wyjaśnienia - jedne wyniki są sprzed aktualnego cyklu, ale 5-6 miesięcy po poprzednim, kiedy już problem niestety istniał. A drugie są aktualne, w 6 tygodniu na cypio 100 mg/e4d.





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668986
na 99% problem leży w wybitej prolaktynie ,estro tez by pasowało obnizyc
tak wiec kołuj cos na e2 exe/ari i na prl cabaser/dostinex tutaj cabaseru to wystarcza 1-2 tabletki
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 213
Rozumiem, dzisiaj zacznę motać potrzebne rzeczy. Jak dawkować exe i cabaser ? No i co z hcg? Jest sens w wbijać teraz (6tydz) lub w 8 tygodniu czy najpierw zbić e2 i prolke?
Dzieki za pomoc .
Edit. Pytanie czy na pewno należy ruszać estro? Może najpierw cabaser na zbicie prolki i sprawdzić wyniki co i jak ? Proszę o opinie bardziej doświadczonych.
Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Mever w dniu 2019-05-20 23:26:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 78 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 643
Hcg też aromatyzuję do estrogenu podnosząc poziom testosteronu. Jeśli chodzi o zbijanie, to exe dałbym 1/4tab codziennie, a po tygodniu stosowania 1/4tab co drugi dzień, po dwóch tygodniach zrobiłbym badania. PRL, to Cabaser/Dostinex 0.5mg/e5d przez 3 max 4 tygodnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 213
Rozumiem, czyli najpierw e2 i prolka w widełki - później pomyśle o hcg ;). Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 78 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 643
Możesz zbić trochę e2, jeśli jesteś na cyklu do górnych widełek lub lekko ponad normę, aby cię za mocno nie zalewało. Prolaktynę zbij obowiązkowo. Z Hcg, to myślę, że jak będziesz schodził z cyklu jako odblok, ale zrobisz jak będziesz uważał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 213
Najbardziej mnie zastanawia dawkowanie Cabaseru. Jest spora rozbieżność jesli chodzi o dawki, nie mam pojęcia jaka będzie odpowiednia przy moim poziomie prolaktyny. Sugestia kolegi wyżej wydaje się słuszna, ale opinii na temat stosowanych dawek słyszałem już naprawde sporo i nie wiem co myśleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668986
Hcg wbija daj 2*2500 co 3 dni do każdej inj z hcg daj tabsa symexu później 1/2.tab co 3 dni
Cabaseru daj 0.5 TAB za tydzień 0.5 później 0.5 co 10-14 dni
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 213
Elegancko rozpisane, wszystko jasne. Wielkie dzięki za pomoc ;).
Edit. Symex 0.5 co 3 dni przez jaki okres czasu ?



Zmieniony przez - Mever w dniu 2019-05-23 17:37:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca Durabolin Grecja

Następny temat

Choroba a cykl na epi

WHEY premium