SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wydalilem sztangielke

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
u mnie taki misio fajny jest - widze, ze nabity sie zrobil jak sam sk..wysyn i mowie - niezle idziesz (a znamy sie nie od dzis), a on na to - no, rzucilem fajki i mnie nabija. ja tam nie wnikam, nikomu w apteczke nie patrze, ale zapomnial dodac, ze oprocz tego rzucenia fajek, to jeszcze deca szla

inny przypadek - widze, ze chlopak ma zyly grube jak palec, na plecach nawet zyly wyprute, caly dobrze nabity. mowie - dobra forma, co podjadasz (a znamy sie z silki ze 3 lata i o towarze gadalismy nieraz), a chlopaczyna - nitrobolon i czesze kozacko.
mysle - ok, jak nitrobolon, to nitrobolon, widac dobry suplement. potem sie okazalo, ze do nitrobolonu byla dobra dosypka z antoniusza


ogolnie na swiecie jest bardzo malo fenomenow, wiec jesli masz watpliwosci, czy to co widzisz jest fenomenem, to raczej nim nie jest

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
Żanetka - ja Ci wierze, masz ochote na kawe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw

oraz

moj kuzyn wazy ponad 145 i ma naturalnie 46 i ***niecie jak by cie kun kopnal a jak na tobie usiadzie to wyznasz wszelkie grzeszki a i na silke nie chodzi bo woli na rolkach zapyerdalac po rurkach to jest dla mnie naturalne jego o rok mlodszy brat wazy 90 i ma wiecej w rancy to nie jest naturalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
to jak masz taka rodzine, to co ty taki maly mikolaju?


STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
kiedys tez myslalem ze do wysokiego poziomu mozna dojsc na sucho, a koks biora tylko najlepsi na swiecie
ale ni chu.ja

prawda jest taka:
wior: na sucho lub lekkie saa(sezonowiec) lub srednie-mocne saa(sezonowiec-imprezowicz-cpunek)
srednia budowa ciala: 1 na milion na sucho lub lekkie saa lub srednio-mocne w przypadku ch.ujowego gena i sezonowcow
mocno rozbudowana sylwetka(46-50 na zyle): 1 na milion lekkie saa lub srednio-mocne dawki lub mega dawki w przypadku gorszych genow i sezonowcow
zawodowcy: no comment

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
on jest bledem genetycznym - taka czarna owca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie gadaj dylu, bo ja mialem 260 w martwym ciagu na sucho i 160 wycisk na lawce, przysiad kolo 200 na suchara. wazylem 105-110 i bylem tlusty

potem przybilem prolo, zawazylem kolo 120 i bylem bardzo tlusty ale wyniki poszly w gore troche.

teraz waze znowu 105-110 tylko wyglada to zupelnie inaczej i sila tez inna niz 3 lata temu - tylko, ze wspomaganie jest niezaprzeczalne.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
nie no wyniki do zrobienia na sucho jak ktos ma gena i cwiczy silowo
ale jak sam mowisz wazyles 105-110 tylko, ze byles tlusty

a jaki masz wzrost tak w ogole?

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo to geny od strony taty a ja mam gen po mamie takze taki maly hvjek ze mnie co sie najpierw prul za mlodych lat a potem rodzinnie sie problem rozwiazywal takze widzisz taki zart zyciowy

bez walenia w hvja suchar mnie nazywaja w rodzinie

hvj tam nie moja wina moge skladac zazalenia do ojca ze slabo mieszal i tyle ale specjanie sie tym nie przejmuje jeszcze przyjdzie moj czas jak sie naucze jesc

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2010-06-09 15:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
dla was to jak koles ma 45 w lapie trzyma miche to juz nie jest na such jest i w****yaja mnie takie proste wypowiedzi zal wam dupe sciska ludziska w glebi wiem ze kazdy chcialby byc taki mlody i tak wygladac na sucho.trzeba byc wytrwalym i miec cel i dazyc do niego.

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy najlepiej

Następny temat

pierwszy raz clenbuterol

WHEY premium