SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wybór stabilizatora

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6397

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
moje perypetie opisałem. ledwie mogłem chodzić po treningu, nie było mowy o zgięciu kolana w przysiad np do rzutu.
nie wiem, czy to same sciągacze neoprenowe pomogły, czy w kombinacji z suplementacją (tez u siebie na sajcie opisałem) i odpoczynkiem.
ale na pewno odegrały główną rolę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
byłem w paru sklepach z takim sprzętem i powiem jedno - w większości to jeden wielki syf, który sobie można założyć co najwyżej na całkiem zdrową nogę, jak się chce przyszpanować na treningu siatkówki z sąsiadkami po czterdziestce. jest mnóstwo ściągaczy, które w żaden sposób nie nadają sie do graplingu a chyba w ogóle do sportu. rzeczywiście chyba najlepszy jaki miałem na nodze, to taki Rucanor, jaki kupił sobie Jodan, chociaż nie wiem czy bym wytrzymał w czymś takim na nodze przez 2 godziny. ostatecznie nie kupiłem nic, bo to nie ma sensu.
dziś mnie nie przyjęli do lekarza, mówiąc, że jeśli chce sie leczyć w lecznicy akademickiej, to muszę złożyć oświadczenie, że się wypisuje z pierwotnej, czyli z tej z rodzinnego miasta. nie zrobię tego, bo uważam, że tam mnie leczą dobrze, a w tej lecznicy jest pełna olewka. w czwartek idę do rodzinnego i nie wyjdę bez skierowania do ortopedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
loot, moge sie mylic, ale do ortopedy chyba nie trzeba skierowania
natomiast sama mam pytanie, u lekarza, a wlasciwie lekarzy juz bylam, oczywiscie 2 rozne diagnozy, zastrzyk przeciwzapalny srednio pomogl
wiezadlo od wewnetrznej strony boli nadal, szczegolnie po dluzszym czasie gdy kolano jest zgiete (tak jak przy siedzeniu), rwacy, krotki bol, ustepuje po rozprostowaniu i rozruszaniu kolana, co istotne - pelna ruchomosc i na treningach nie mam wiekszych problemow (stabilizator obowiazkowo) czy ktos mial podobny problem i jakie bylo leczenie? bede wdzieczna za odpowiedzi

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Loot, nie szukaj gowien stricte sportowych bo nie znajdziesz nic wartosciowego. Udaj sie do profesjonalnego sklepu ze sprzetem ortopedycznym i rehabilitacyjnym( w stolnicy macie tego od groma na bank). Zapoznasz sie z cenami, wybierzesz model po czym udaj sie do ortopedy( do ktorego trzeba skierowanie, no chyba ze idziemy prywatnie), popros go o Wniosek na sprzet rehabilitacyjny. Uprawnia Cie to do 70% znizki, na taki sprzet. Z wnioskiem udajesz sie do Kasy NFZ, pokazujesz legitymacje ubezpieczeniowa ktoregos z rodzicow. Podbijaja Ci to i mozesz isc kupic za 70 zl, staff wartosci 300 i nap*****lac na treningu z biomechaniczna noga jak Pinek.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
no to moje kłopoty były raczej drobne na tle waszych. wystarczył lekki neoprenowy ściągacz sportowy, który pozwalał lepiej rozgrzać w zasadzie zdrowy, tylko obolały i przeciążony staw i go minimalnie go usztywniał.

natomiast urazy kolan, jakie wy macie wymagają stabilizatora ortopedycznego, a to już zupełnie inna bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 938 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22598
Tu jest strona, niestety po angielsku, z wirtualnym terapeutą. Oczywiście lepiej skorzystać z usług realnego lekarza
http://www.sportsinjuryclinic.net/cybertherapist/index.php 

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
nasciturus - swietna stronka

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
biomechaniczna noga
bede jak Fedor

byłem w sklepie z artykułami ortopedycznymi, to na mnie laska co tam pracuje poleciała, zdejmowałem spodnie i przymierzałem te stabilizatory za jej namową, ona mnie zaczęła badać, no mówię wam, chyba tam jeszcze wpadnę

pojutrze mam wizyte u lekarza. zobaczymy. tymczasem piwo, pizza i filmy. nic nie robie. żartuje spróbuję nabrać trochę masy w najbardziej newralgicznych punktach mojego wątłego ciała hehe.

dzięki za wypowiedzi.

Zmieniony przez - loot w dniu 2007-03-28 21:50:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
mam pytanie, jak raz na jakis czas ( w sumie zdarzylo sie 2 razy w ciagu pol roku ), lekko uderze bokiem kolana o mate mocniej w parterze i troche spuchnie to nie wystarczy obkladanie lodem przez jakis czas ? trzeba isc do ortopedy sciagac wode ? bo w sumie po tyg juz prawie normalnie moge trenowac a po 2tyg przechodzi calkowicie...

Zmieniony przez - obelixik w dniu 2007-03-28 22:46:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
loot, gdzie ten sklep?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spuchniete kolano

Następny temat

Płyn do higieny intymnej !!!

WHEY premium