SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wskakiwac czy poczekac? (wyniki badań)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
1. WIEK: 29
2. WAGA: 89
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: nie mierze,jakis czas temu 42
-klatka: j.w.
-udo: j.w.
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata bez przerw
6. DIETA: 2500 kcal
-białko: 2.5g/kg
-węglowodany: stopniowo obcinam
-tłuszcz: 50 g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3 (1-deca test, 2. Wino test, 3. Deca test wino)
8. TRENING: 5 razy w tyg
9. CEL CYKLU: poprawa jakosci, redukcja jesli nie zwariuje z glodu
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2 miechy, obecnie mostek na cypku 250 mg e7d
11. POZIOM BF%: ok. 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): normalna
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ok
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: nie wiem
-przysiad: nie wiem

Witam,jestem na mostku. Zrobilem badania, estro udalo mi sie zbic w widelki. Wszystko ok poza hp,otoz wyszlo mi 120 (norma do 20). Troche lipa,pewnie warto by bylo jakis antybiotyk na to wrzucic. Teraz pytanie, czy jesli pojde do lekarza i sie okaze ze musze brac na to jakies leki to czy moge wskakiwac na bombe czy lepiej czekac az skoncze ewentualna kuracje??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
Mam antybiotyki na to HP, jak skoncze brac mam zamiar wskoczyc na bombe... Chcialbym zrobic redukcje na srodkach tj. Propek, master no i mam jeszcze npp. Jakie dawki Leciec leciec zeby z miesni nie polecialo za bardzo? Przypomne ze poki co lece mostek 250 mg cypka c7d...i jakies badanka warto robic przed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Zbadaj też tarczycę bo podwyższenie tego wskaźnika może świadczyć o jej nadczynności i gdyby tylko to było przyczyną to w sumie nie ma problemu. Ale może też świadczyć o dysfunkcji kolagenu, osteoporozie i zwyrodnieniach kości.
Zacznij od lekarza a dopiero po diagnozie będziesz się mógł zastanawiać co dalej.
1

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
Spoko tak zrobie, a na badanie tarczycy tez musze byc na czczo? Dobrze ze to przebadalem bo ogolnoe czuje sie bdb i nic bym nie podejrzewal... Czy cos jeszcze przebadac zanim pojde do lekarza? I czy najpierw do rodzinnego czy lepiej od razu do jakoegos fachowca prywatnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114090
Lepiej przyjdź na czczo


Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2015-07-21 15:38:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
Ok dzieki dzieki, a ludzilem sie ze bede mogl oj**ac sniadanie heheh no coz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Badania na czczo. Co do lekarza to idź najpierw do rodzinnego, niech Cię skieruje na konkretne badania, to nie będziesz musiał za nie płacić a na podstawie wyników będzie można wstępnie ustalić do jakiego specjalisty powinieneś się dalej udać.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
Ok dziekówa!! wlasnie sprawdzilem i jak sie okazuje wyniki mialem do tej pory nie kompletne...jest tego wiecej, chyba kiepsko jest :/ ponizej wrzucam wyniki











Zmieniony przez - wojtas213 w dniu 2015-07-21 16:52:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3227
Jak się czujesz na cypio co 7dni ? są dalej przyrosty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
przyrostow nie ma ale i spadkow nie odnotowalem mimo ze lece na lekkim deficycie kalorycznym, samopoczucie naprawde zaj**iste...tylko wyniki ch**owe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3227
a badałeś testa ? ciekawy jestem jak to wygląda w labie kiedy lecimy taką mała dawkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
Badalem ale nie dostalem dokladnego wyniku,skala zamknieta przy 1500
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bromo czy cabaser

Następny temat

cykl po 3 latach 7lat stazu

WHEY premium