SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

woda mineralna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3517
witaminki ok...ale sam kwas foliowy (hm w sumie to tez witamina) .. czemu mialby on sluzyc? pobudzeniu? z tego co wiem to pomaga w tworzeniu serotoniny (dziala na dobry sen) i noradrenaliny (dzialanie pobudzajace) heh...podobno tez wspomaga wytwarzanie hormonow szczescia Dzienna dzawka dla mezczyzny to okolo 300 mg ... a jakies 200 wystepuje w 100 gramach szpinaku ... moze nie wiem o jakims jego dzialaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eeee mam pytanie co to znaczy woda mineralna z witaminkami ? (jestem nietutejszy ;p) Wrzucacie tam "Plusza" czy co ? i w końcu jaka jest najlepsza i w przyzwoitej cenie ;p Mam na oku wode mineralną z biedroniki za jakieś 60 gr 1,5 l ale to chyba zwykła kranówa ;p Możecie podać ceny tych "wód" i wkońcu która najlepsza na treningi dla sprintera ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3266
hehe, w sumie to niewiem po co ten kwas foliowy, ale jak chodziłem na siłownię to go wszyscy brali . Pewnie skoro wzrost poziomu adrenaliny to pewnie przypływ siły. A może to dla tych hormonów szczęścia je brali . Mimo wszystko SOG.

Woda mineralna z biedronki......składem raczej przypomina wodę destylowaną ...ale jak dodasz witaminki (tak, chodzi o cos typu Plussz) będzie oki.

-----------------------------
Pozdrawiam
Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3517
ja pije Naleczowianke bez witaminek i nie narzekam no i nie jestem wyczynowcem hehehe ale teraz lepiej pojde spac...heh wlasnie wrocilam sobie do domq ... pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakie polecicie witaminki do wody ? Chodzi mi o konkretne np "Plusz Sport" A i ile tsbletek do butelki dawać ? 1 ? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3517
to moze koledzy cos poradza, bo ja nie wiem niestety ... no jedna tabletka chyba wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Panowie
najlepiej (jak pisalem)kupowac te ktora ma stosunek 1-1 Mg-CA (lub najblizszy) to co do niej dorzucicie jest kwestia gustu (ja np nie ruszylbym wody z np pluszzem w wiekszej ilosci-niepotzrebna chemia) nie przesadzajmy, jak ktos potrzebuje (a kazdy z reguly potrzebuje dodoatkowej suplemancaji mikroskladnikow) powinien ja przejmowac w postaci tabletek gdyz napoje tzw witaminizowane maja bardzo slaby przelicznik cena/jakosc (co nie znacza ze nie ma mozna tego spozywac, poprostu jest to malo oplacalne)
kupujac taka jaka polecam nie poglebiacie niekorzystengo stosunku Ca/Mg, gdyz Ca jest duzo w naszej diecie Mg zdecydowanie za malo (mowie o przecietnej diecie)

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Binu podaj nazwy takich wód ze stosunkiem 1:1 :P Ja szukałem i nie znalazłem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja pije Myszyne ale jaki tam jest wspolczynnik CA do MG to niewiem zaraz sprawdze

Ruła musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oo juz mam heh Ca jest 294 a Mg 69 - buhahaha

5:1

Ruła musi być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol

Następny temat

utrata tłuszczu bez utraty mięśni

WHEY premium