SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wizerunek MT w Polsce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W mojej okolicy z tego co wiem to sporo ludzi zaczęło trenować MT żeby się bić na ulicy ;p Mnóstwo ludzi myli MT z K1 i uważają ludzi trenujących MT za bezwzględnych, barbarzyńców, masochistów... wojowników ulicznych itp;p

W skrócie traktują nas jak przyszłych morderców xD

Ale jak ktoś usłyszy że MT trenujesz albo zobaczy rękawice w twojej torbie to fakt respect skaczę no i jak ktoś pisał laski mają mokro:D

Zmieniony przez - Itas16 w dniu 2009-12-20 13:54:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
niestety moi znajomi uwazaja ze MT to to samo co karate (niewazne jakie ). Nie chce mi sie im tlumaczyc

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
No tak, nie wytłumaczysz łatwo.. jakiś czas temu musiałem się wysilić żeby wytłumaczyć koledze że MT to nie jest to samo co Kick Boxing.. troszkę mnie denerwuje ta nie wiedza, ale gdy chcesz mieć rispekt wśród znajomych MT i MMA są w sam raz..

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Greku: a po co chcesz ich uświadamiać? Tym bardziej, że karate, w niektorych odmianach, jest równie użyteczne jak MT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co?? Bo jak wytłumaczysz jednemu, drugiem to on wejdzie potem na youtube wpiszę Muay Thai obejrzy kilka walk i może powie to jest to jeśli nie będzie trenował to będzie oglądał a to wpłynie na popularność ;p

Rozwój po przez uświadamianie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ja Caviorowi do teraz tłumaczę że młaj taj to nie jest taniec towarzyski z Kazachstanu, a On i tak się przy swoim upiera

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
bo mnie drzaznia jak sie pytaja kiedy mam treningi karate znowu . Kumpel na to mowi np balet mongolski

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
To go zaproś na trening i pokaż mu jak sie "tańczy" Dostanie w łeb to zmieni zdanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nurtująca mnie myśl

Następny temat

[ART] Trening z piłką lekarską

WHEY premium