SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witaminy Olipmu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lin są takie przypadki że organizm ma za dużo witamin, słyszałem o takich

a co do witamin to teraz jak miałem mało kasy to brałem przeważnie te pastylki rozpuszczalne z Krugera i po kilku dniach brania tego czułem się lepiej, chociaż dla niektórych takie witaminki mogą być śmieszne, a opakowanie za 5 zł starczało na około 20 dni

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://wiem.onet.pl/wiem/0004c5.html

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
mario...
linowi chodzilo o udokumentowany przypadek gdzie ktos przedawkowal witaminy...
ja sie poki co nie spotkalem...
a ta hiperwitaminoza to rzeczywiscie isnieje jednak sa to napewno sporadyczne przypadki i to spotyka zapewne jakis maniakoow zdrowia ktorzy w ogole nie wiedza co i jak dawkowac...jedza do oporu witamin i pozniej taki skutek jest...
jednak ja sie nie spotkalem z nikim kto "troszke" sie orientowal i mimo to mial hiperke...


misOO
*** Gróbas w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
dokladnie , ja salyszalem ze za wiele witamin w duzych dawkach nie mozna spozywac w okresie lata , najlepiej w zimie wiecej inaczej hiperka czeka.Pozdro!

654 tank hunter batalion

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
A niby z czym miałoby być to związane? Przecież latem jest gorąco, częściej się pocimy, także powinniśmy też dostarczać więcej witamin i minerałów niż zimą.

Nie znam przypadku.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w lato jesienią witaminy gromadzą się w naszym organiźmie (spożywa się dużo owoców i warzyw) a zimą, około lutego te witaminki się kończą, o czym organizm daje znać w postaci białych plamek na paznokciach i trzeba sięgać po farmacje .

to co wyżej napisalem usłyszałem kiedyś od osoby po AWFie która twierdziła, że się na tym zna, nigdzie tego nie wyczytałem, więc nie wiem , czy to aby na pewno prawda

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz tez o tym gdzie slyszalem ale zrodla nie pamietam.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
np "letnie" owoce i warzywa maja niekiedy kilkaset wiecej procent stzerzenia witamin niz te "zimowe" zapewne to zalezy wuasnie o tego..


misOO
*** Gróbas w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Jeśli od tego to tak. Nie można generalizować, bo nie wszyscy od razu rzucają się na owoce i warzywa i jedzą je regularnie w odpowiednich ilościach przez cały czas "wysypu".

Doradca w dziale suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Roznica Whey Matrix i Pure Whey

Następny temat

ZMA - czy trzeba miedz???

forma lato