SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaminy i mzb.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 127
Biorę 2 kapsy mzb na noc. Rano biorę 2 kapy vita-genix am bo dostałem je za free kilka dni temu.
Zawsze brałem multi-sport olimpu witaminy rano jedna biala jedna niebieska i mzb... ale skoro dostalem te vite-genix za darmo to chcialbym je zjesc jakos i wroce do olimpu ;).
Czy takie rozwiazanie jest dobre? Maja male dawki witamin w porownaniu do olimpu dlatego biore 2 kapsy a tych pm to chyba do mzb nie oplaca mi sie brac w ogole?
2 razy silowni, 2 razy sw, i 10h pracy dziennie polegajacej na podnoszeniu skrzynek piwa i ukladanie na palety to raczej zapotrzebowanie mam duze.

Jak najlepiej lykac witaminy i to mzb.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 127
Zapytam inaczej jaki wariant wybrać.

1. Olimp Multi witaminy i mineraly po 1 kaps rano plus 2 kaps mzb na noc
2. Vita-Genix jedna rano jedna wieczorem plus 2 kaps mzb na noc
3. Olimp Multi jednego dnia rano witaminy drugiego dnia mineraly plus mzb 2 kaps na noc
4. 2 kaps Vita-genix AM i 2 kaps mzb przed snem

Zmieniony przez - necrude w dniu 2014-02-16 12:26:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
Bierz tak jak ja wszystkie minerały i witaminy osobno w ciągu doby, jedynie łącz te wit i min. które nie będa sie wypierać wzajemnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 127
No ale np. 1 kaps rano ma 10 mg cynku jedna wieczorem ma 10 mg cynku i mzb to 30 mg cynku to juz 50 nie za duzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
są badania gdzie nawet 20 mg szkodziło, ale są też zwolennicy wyższych dawek jak i badania potwierdzające, że nie ma co trząść gaciami ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
mało tego chelat cynku jest dużo bezpieczniejszy !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
chyli nie polecacie brac przy Olimp Multi naraz dwoch kapsow czyli jeden wit a drugi mineraly?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
są i tacy pożeracze co tak postępują (2 kapsułki naraz tak jak piszesz), jednak moim zdaniem Ci ludzie nie wykorzystają w pełni co niektórych witamin i minerałów tam umieszczonych . Ja jestem śmiałym zwolennikiem łączenia tylko tych vit i min. które się nie wypierają np. cynk z żelazem . Nie bierz nigdy cynku potreningowo . Tak samo witamina C może być łączona przed snem razem z magnezem i cynkiem i zapewniam, że nic się nie wypiera wszystko się asymiluje . Wszelkie kompleksy omijam,o tym było głośno jakiegoś czasu na tym forum ...

A wszelkie minerały takie jak jod czy chrom niewiem czy nawet na etapie zaawansowanym są potrzebne, jedynie chwyt dla osób obarczonych czymś, ale nic więcej .

Zmieniony przez - matiambruziak w dniu 2014-02-16 20:48:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
czyli cynk po treningu niewskazany? jaki powod?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
po malym oczoplasie dochodze do siebie i probuje sill
jelsi masz wylacznie Vita-genix AM to nie bralbym kapsulki wieczorem

nie widze koneicznosci stosowania rowneiz 2 kapsulek Vita-genix AM w jednek porcji ...
jesli masz duze obciazenia treningowe mozesz przeplatac (dzien a dzien) Vita-genix AM z VITA-MIN MULTIPLE SPORTŸ MEGA CAPSŸ (pelen pakiet)
Chela MZB na noc - zawsze

wiec moja opcja jest dosc bliska pkt 4 choc z pewna zmiana uwzgledniajaca VITA-MIN MULTIPLE SPORTŸ MEGA CAPSŸ

powodzenia i na ZDROWIE !


Zapytam inaczej jaki wariant wybrać.

1. Olimp Multi witaminy i mineraly po 1 kaps rano plus 2 kaps mzb na noc
2. Vita-Genix jedna rano jedna wieczorem plus 2 kaps mzb na noc
3. Olimp Multi jednego dnia rano witaminy drugiego dnia mineraly plus mzb 2 kaps na noc
4. 2 kaps Vita-genix AM i 2 kaps mzb przed snem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna tcm

Następny temat

Wymarzona SYLWETKA X

WHEY premium