SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witaminki z kraju faraonow!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich! jak niektorzy wiedza bylem na dwu tygodniowym urlopie w egipcie.naturalnie bedac w tym kraju trzeba oprocz piramid i swatyni al-karnak zwiedzic tamtejsze apteki. po trochu mozna sie rozczarowac bo apteki te sa na ogol slabo zaopatrzone, tzn. wszystkie leki ktore produkuja ich zaklady farmaceutyczne na zagranicznych licencjach sa latwo dostepne(deca-durabolin,niektore produkty niemieckiej firmy "Schering AG")ale chcac np. kupic arimidex lub winstrol mozesz zapomniec. ogolnie nie jest zle, SA kupuje sie tam tak samo jak polopiryne lub preparat witaminowo-mineralny panvitan w polsce. leki sa stosunkowo tanie i morzna kupic na prawde niesamowite ilosci jesli tylko ktos nie ma strachu tego wywozic. kontrola na lotnisku w hurghadzie byla smieszna mimo ze bylo to doslownie pare dni po atakach terrorystycznych na stany zjednoczone. no dobra koniec tego pirdolenia teraz do rzeczy. ponizej lista niektorych srodkow, nie sa to wszystkie ale wszystkich nie spamietalem: Deca durabolin. (ORGANON) ampulki piecdzisieciomiligramowe a´1 ml. ampulki sa sprzedawane pojedynczo, jedna kosztuje 6 funtow egipskich tj. ok. 7.32 PLN Primoteston Depot. (SCHERING A.G.) jest to testosteron enthenthate, ampulki dwiesciepiecdzisieciomiligramowe a`1 ml. ampulki sa sprzedawane pojedynczo, jedna kosztuje 4 funty egipskie tj. ok. 4.88 PLN Pregnyl. (ORGANON) jest to ludzki hormon gonadotropina, sklada sie z dwoch ampulek, mniejsza zawiera 1 ml izotonicznego chlorku sodu, wieksza sucha substancje hcg o zawartosci 5000 i.u. ta przyjemnosc juz jest nieco drozsza 15 funtow egipskich tj. ok. 18.30 PLN Wszystkie z w/w substanci nie posiadaja naklejek a napisy sa tloczone na ampulkach i sa delikatnie wypukle. na dece kolor napisow jest bardzo ciemno brazowy wrecz czarny, na primotestonie niebieski, na pregnylu ampulka z chlorkiem sodu ma zolte napisy, natomiast ampulka z hcg biale. do kopienia w egipcie jest takze HGH niestety przez wzglad na trudnosci z transportem (HGH musi byc przechowywany w lodowce) nie kupilem i nie moge go wam opisac.poza tym, chyba balbym sie brac takiego srodka bez opieki lekarza endokrynologa. ale to nie wazne, wazne jest to ze zapamietalem cene. tzn. to jest tak w pierwszej aptece powiedziano mi 110 funtow za 4000 i.u. tj. ok. 134 PLN, ale juz w nastepnych dwoch aptekach powiedziano mi ze 10 ampulek po 4000 i.u. kosztuje 390 funtow czyli w sumie 40000 i.u. za ok. 475.80 PLN (40000 i.u. to juz chyba poltoramiesieczny cykl czy jak?) no to na tyle ze spraw ampulkowych, poza tym mozna kupic; Nolvadex. (ZENECA) 30 tabletek a`10 mg koszt 27 funtow egipskich tj. ok. 32.94 PLN Clomid. (GNP) 10 tabletek a`50 mg koszt 8.75 funtow egipskich tj. ok. 10.67 PLN Proscar. (MSD) 28 tabletek a`5 mg koszt 175.75 funtow egipskich tj. ok. 214.41 PLN Proviron. (SCHERING A.G.) 10 tabletek a`25 mg srodka ktory nazywa sie "mesterolone" facet w aptece powiedzial mi ze to doustnie dzialajacy testosteron, ale zas w kuturytyka.pl wyczytalem ze to anty-estrogen wiec juz nic nie wiem prosze o odp. znajacych sie na temacie. niestety ceny provironu nie pamietam, ale jestem pewien ze nie byla wygorowana. wszystkie ceny obliczalem na podst. kursu citybanku z dnia 4 wrzesnia `01. 1 LE = 1.22 PLN schöne Grüße!

wzgorza-krakow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W aptekach nie daje sie bakszyszu. To samo dotyczy innych sklepow oraz fast food'ow.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
kontrola była śmieszna...ok ale ile tego wywiozłeś...i w czym...w kosmetyczce, bagażu podręcznym, w kieszeni...krótko mówiąc podaj szczegóły techniczne

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie kupilem duzo poniewaz to byl moj pierwszy przemyt i mialem duze obawy. po zatym ta cala sytuacja zwiazana z ameryka... no ale troche jest tzn. 100 deca durabolin, 30 primotestonu depotu,150 tabletek nolvadex, 100 tabletek clomid, 400 tabletek efanolu, 8 strzalow pregnylu, 28 proscaru. co do sposobu przemytu to na pewno nie bagaz podreczny ani kieszenie. mysle ze tu nalezy wkazac sie kreatywnoscia.ja opracowalem sobie jeden patent ale ze wzgledow bezpieczenstwa niechcialbym go opisywac(rozumiecie przeciez to forum moze przegladac jakas agencja celna) bo w przyszlosci moze mi sie ten pomysl jeszcze przydac sorry. schöne Grüße!

wzgorza-krakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
nie wiem skąd te obawy ale to twoja sprawa...

mam tylko nadzieje że to nie było połykanie...
albo
odbyt...)


pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahaha dobre, ale to mi nawet nie przyszlo do glowy pomysle o tym przy okazji nastepnego przemytu. chetnie pomoge, ale tylko wtedy kiedy ktos naprawde bedzie sie wybieral za granice po towar, nie zamierzam o tym trabic wzdluz i wszerz.schöne Grüße!!!

wzgorza-krakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naprawde nikt nie wie co to jest ten proviron?

wzgorza-krakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
tu znajdziesz informacje
http://www.schering.pl/baza_lekow/html/proviron-25_spc.html





rafm
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki raf

wzgorza-krakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IL DIAVOLO , ile placiles za wycieczke, jesli mozna wiedziec,bo ja wybieram sie w grudniu i tak z ciekawosci chcialem porownac.
Aha nie wiesz jakie biura mają najtansze wycieczki, ja chce jechac z poznanskiego VINGA.
Poadrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
sorry DJ ze sie wtrące
ale VING jest drogi, jak mieszkaszw Poznaniu to kup sobie wycieczke las minute w Neckermannie w Berlinie, można to kupićw Polsce, dojedziesz sobie do Berlina, daleko nie masz, a zaoszczedzisz nawet połowe kasy
naprawdę warto i jakościowo i cenowo

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja lecialem z Linzu w austrii bo z wiednia nie bylo juz biletów od firmy TAURUS. za wczasy zaplacilem 10900 ATS + 350 ATS wiza. to jest razem ok.3000PLN dwa tygodnie hotel**** "seegull" zarcie za***iste, ALL INKLUSIV, niezla silownia, bardzo, bardzo, bardzo mila obsluga i 15 minut na nogach do centrum. oczywiscie transfer w cenie. POLECAM!!!

wzgorza-krakow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biostymina?

Następny temat

Jaki cykl z prolongatum najlepszy?

WHEY premium