SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wit b6/prolaktyna/osłabienie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9075
witam ekspertow .Nie wiem czy dzial odpowiedni,ale sprobuje:

od ok 2 tyg zbijam prol.z wzgledu na niewielkie gino powstalo po megace.Dawka wit.b6 to 800mg.Dzis zaczalem nowy cykl treningowy po 5 dniach przerwy.Na treningu po 6 seriach po 15 powt. opadlem kompletnie z sil,zrobilo mi sie goraco jak s****ysyn i myslalem ze sie zrzygam.Ledwo dokonczylem trening, nie dajac juz rady robic do kazdego cwiczenia 15 powt.Ma na taki stan rzeczy wplyw wit b6?czytalem ze oslabia organizm.
czy wszystko sie skumulowalo?tj.od bardzo dawna nie jechalem seriami po 15 powt(z reguly to 8-9 powt)+ wit b6+upal jak s****ysyn(26 stopni)+ az 3 miarki white flooda
wie ktos o co chodzi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
3 mary white powoduja ujemne sprzezenie zwrotne w stymulacji adrenergicznego autonomicznego ukladu nerwowego ( wydzielanie noradrenalony przez kore nadnerczy ) czyli zamiast stymulowac noradrenaline do intensywnego treningu dokonales tzw sprzęzenia zwrotnego w ktorzym noradrenalina hamuje swe wlasne wydzielanie ( reakcja obronna organizmu bys nie dostal palpitacji serca lub uszkodzen tetniczen mózgowych przy tak wielkim pobudzeniu ... normalnie male dawki noradrenaliny stymuluja receptory beta ale przy mega wydzielaniu (co spowodowales 3 misrami suplementu ) stymulowane sa recaptory alfa czyli zahamowanie wydz noradrenaliny i zrobienie miejsca dla ukladu przywspolczulnego (przeciwienstwo pobudzenia wspolczulnego ) czyli tego ukldu ktory jest aktywny podczas snu.. relaksu... nie da sie wtedy cwiczyc bo krew jest odprowadzona z miesni do ukladu pokarmowego...; co daje efekt wymiotow i zniechecienia do treningu... ospalosc ... duzo do tlumaczenia ,,,,..
pozdr'
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Osłabienie prędzej bym megace przypisał. Przecież to g**** jakich mało...

Napisałeś też, że jest gorąco. Mogłeś się zwyczajnie odwodnić.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8491
Niedobór wit.b6 osłabia,mogą sie pojawić wymioty itp.a przy takiej dawce niedoboru nie masz.J/w odwodnienie.Mi też cieżko czasem dokończyć trening czy coś i czuje sie do du*py przy takiej temp.Może zbyt ostry trening po przewie wrzuciłeś?Troche adaptacji przed właściwym treningiem a nie odrazu porywasz sie na wiatry.
Zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Po 1 watpie aby to bylo po b6
Po 2 na c*** ci az tyle jak i tak tyle nie przyswoisz? zmniejsz do 300. Ja nie mam gino ale poprostu w******lam 200 mg dziennie i czuje sie bdb ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9075
nie zrozumielismy sie:)

megace popijałem w listopadzie ubieglego roku,blad koszmarny zwlaszcza przez to gino,no ale takie zycie.Notabene nie czulem wowczas zadnego oslabienia ,ale juz mniejsza z tym.Niewielkie guzki pojawily sie w lutym ale za bardzo nie przeszkadzały.I teraz uwaga niespodzianka.Jechalem na cyklu bodajze w kwietniu/maju na kreatynie.I kioedy kreta zaczela dzialac ,guzki zaczely sie powiekszac i lekko pobolewac!Dziwne ze po kreatynie ale tak bylo.Wjechalem na 600 mg wit b6 i guzy wrocily do swoich poprzednich niewielkich rozmiarow.Sytuacja powatarza sie w lipcu,znow cykl na kreatynie i znow zaczely sie powiekszac,i znow wjezdzam na b6,tym razem 800 mg, i znow powracaja do swoich poprzednich rozmiarow.Nie wiem co ma gino proestrogenowe do kreatyny.Pare dni temu skonczylem jesc kreatyne ale ciagne jeszcze te 800mg wit b6.Badan na prol.nie robielm,ale niedlugo do endo sie wybieram.No coz,od dzis odstawiam b6 az do soboty i zobaczymy jak sytuacja bedzie wygladac na srodowym i piatkowym treningu.Zmniejsze liczbe powt.do standardowej.Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
przy ginekomasti progesteronowej (od zwiekszenia prolaktyny w org po takich produktach jak deka.tren npp) nei ma zadnych guzkow!!!!! guzki bolace i swędzące rpobią sie od nadmiaru estrogwnów w org po testosteronie naprzyklad i wit b6 nic tu nie pomoze!!!! przy ginekomastii progensteronowej gromadzi sie tluszcz wokół sutka i wyglądaja jak u kobiet wtedy szpiczaste nic nie swedzi nic nie boli!!!!!!!!!
MYLISZ POJECIA POCZYTAJ POINFORMUJ SIE BO MOZESZ SOBIE KRZYWDE ZROBIC CHLOPCZE!!!!!!!!!

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
dzięki za wiedzę Macieja!

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2763
ja sam teraz zbijam prolaktyne na cyklu z megace i powiem ci prawde która powinienes usłyszec!!!
to zmeczenie i osłabienie to wina ..... witaminy b6! ona w duzych dawkach(ja biore 500mg ed) działa uspokojajaco i antydepresyjnie!!!
to nei megace tylko tak duze dawki tej witaminy przeczytaj sobie ulotke i bedziesz wiedział,nawet ja zaobserwowałem ze jak połykałem po 5 tabletek witaminy b6 to za jakies poł godziny zawsze byłem troche senny

pozatym jakie dawki megace i w jakim czasie brałeś?? moze te niby "gino" to nei zasługa megace tylko cos innego

Zmieniony przez - TNT90KG w dniu 2011-08-29 21:00:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9075
tnt

czy przeczytales dokladnie o co mi chodzi?megace i gino nie sa zadnym problemem,megace pilem w listopadzie ubieglego roku,wiec ma to sie nijak do dzisiejszego oslabienia.notabene gino mam na bank od megace ,2 tyg.po jego odstawieniu zaczelo sie typowe rwanie w sutkach, ich opuchniecie i swedzenie.ale to olalem,bo guzow nie bylo.pojawily sie dopiero 2 miechy po w/w objawiach.gino mi az tak bardzo nie przesykadza,przy dotknieciu tradycyjnie sie kurcza i sa normalne.tyle co w****iony jestem ze przez wlasna glupote takie badziewie zlapalem. Bralem b6 jak pisalem w trakcie kreatyny i nigdy nie mialem takich jazd jak dzis.dzisiaj pierwszy raz walnalem white flooda i po 30 min treningu bylo mi cholernie slabo i myslalem ze padne na ziemie i nie sie nigdy nie podniose.po treningu jeszcye pare godz.sie trzaslem.moze ten WF z ta b6 tak zadzialal.c*** wie.na razie odstawiam b6 i zobaczymy co bedzie .dzieki za rady!
Ps.trzymajcie sie wszyscy z daleka od megace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
robiłeś badania na prolaktynę??
Jak długo ciągniesz te 800mg i ile tego żarłeś wcześniej??



Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2011-08-30 05:21:27

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
MACIEJA21 skąd masz to info że nie ma guzka przy ginekomasti progesteronowej

Z tego co wiem to są 2 rodzaje gino.Gruczołowa i tłuszczowa.Metoda leczenia dobrana jest do typu.
Przy gino od prolaktyny też pojawiają się guzki.

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

E-stane CEL

Następny temat

pierwszy cykl

WHEY premium