SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winstrol(tab)+ meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
kiler akurat w mojej wypowiedz nie ma nacisku na to ze to sa akurat orale. Caly czas podkreslalem ze chodzi mi o to ze winstrol nie zaleznie czy jest oral czy strzal jest tak samo szkodliwy na watrobe. Odnosi sie to do wpowiedzi ze nie pwinno sie stosowac 2 orali razem, ale jak wezmie sie metke w tabsach i wino w strzalach to bedzie tak samo szkodzic.
Ktos na forun udzielil mi kiedys takiej odpowiedzi bo mialem podobny problem wiec moja wiedza wynika tylko z tego. Mylic sie jest rzecza ludzka :)
Pozdr :)

"audiatur et altera pars"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
winstrol nie zaleznie czy jest oral czy strzal jest tak samo szkodliwy na watrobe


głupota

jesli by tak było wszyscy by brali wino oralne ze względu na cenę
obydwie wersje są 17-alfa ale wersja nijekcyjna nie przechodzi przez wątrobe (oczywiście tylko w przypadku zażywania w sposób injekcyjny a nie oralny ) co nie znaczy że jest w ogóle szkodliwa
po prostu szkodzi mniej


bolec33 a powiec no mi ty które to orale niesą 17 alfa??

np primka nie jest 17-alfa:
17beta-hydroxy-1-methyl-5alpha-androst-1-en-3-one


Zmieniony przez - klufczyk w dniu 2005-10-07 14:48:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Zarowno iniekcyjny jak i doustny winstrol obciaza watrobe w takim samym stopniu. Klufczyk jezeli nie, to uzasadnij swoja wypowiedz

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
klufczyk po pierwsze nie Ciebie się pytałem
Po drógie nie chodziło mi oto czy są czy nie, tylko oto ze zrozumiałem jego wypowiedz tak jakby pisał że wsumie tylko wino i meta sa tymi szkodliwymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
Zarowno iniekcyjny jak i doustny winstrol obciaza watrobe w takim samym stopniu. Klufczyk jezeli nie, to uzasadnij swoja wypowiedz


wersja injekcyjna nie przechodzi przez wątrobe zaraz po zażyciu tak jak oral i nie jest wchłaniana przy pomocy układu pokarmowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Oba srodki podadaja grupe alkalliczna 17 aa, winstrol iniekcyjny pooprzejsciu przez miesnie znajdujace sie w receptorach zostaje zmetabolizowany przez watrobe tam grupoa sie uwalnia i jedzie po watrobie. Tabletki omijaja krwiobieg tym sie roznia, bezposrednio wchodza do zloladka

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
klufczyk uczyniłem Cie specjalistą:P:P:P
Tera za to musisz mi obciągnąć:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
spoko

wpadniemy kiedyś z kazamem
zrobimy jakieś większe mycie z dywanikami żeby nie bylo krępująco


wielki thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878


To kazam bedzie pośrodku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podejrzana omka ??

Następny temat

ile za superke wołają. . .

WHEY premium