SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wielowyciskanie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Jak poprawic wyniki w max wyciskaniu na klate jezeli chodzi o ilosc ?

troche glupie pytanko ale zawody beda ;D
50% masy ciala max ilosc razy ;P pokico ciezko mi to idzie a trzea trenic

Pewnosc siebie to najwieksza broń

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
wg mnie powinieneś wyciskać seriami 50% własnej wagi co do przerw i serii to nie mam pojęcia ale najbardziej chodzi o wytrzymałość więc przerwy raczej krótkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
No wlasnie nad czyms takim myslalem ;) ale czy aby na 100% hmm :)

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Kiedy masz zawody ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
no wlasnie lipa bo 8 grudzien.. czasu bardzo malo ale lekka poprawa i tak powinna byc

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam te same zawody tylko 4 grudzień.. i też chciałem się dowiedzieć Jak na razie wynik 41 powt na koniec treningu klatki.. tak dla sprawdzenia.. Pumper a jak u Cb z wagą i jaki wynik ? Myślę ,że na max bym z 55 zrobił może...:/ Ale myślę ,że to nie jest za dużo a nie chcę się tam ośmieszyć ;x

Zmieniony przez - Cortezjusz w dniu 2012-11-22 18:12:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
A to lipa, żeby się dobrze przygotować trza przynajmniej pół roku, sam się zastanawiałem nad startem, ale by mnie pompa zabiła, bo na chwile obecną jestem ukierunkowany pod siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
ja jestem waga piorkowa ;D ale 60x pacnalem ledwo... ;P zawsze pod sile lecialem

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Sluchaj ja sobie tez robilem o tak i wyszlo mi jakos 40 powtorzen i zaprzestalem bo rece z waty ;p potem znow sprobowalem/przekroczylem 40 i lecialem juz na maxa /// to jest tak ze sily niby juz nie masz po 40 a spokojnie jeden po jednym wyciskasz i nawet 2x wiecej mozesz zrobic ... jeszcze stary pod koniec treningu robiles ? rozumiem rozgrzac klatke lekko z 20 min ale nie po treningu jeszcze jak robiles klate.. i pamietaj lepiej zlapac szeroko sztange// klate wypchnac na maxa do przodu i oddychac bo to podstawa// to sa najwazniejsze rzeczy
Czasami jest tak ,ze ludzie po prostu przychodza myslac ,ze beda super a robia bardzo malutko... Szansa zawsze jest ;p zobaczysz ile bedzie takich osob co po 30x beda wysiadali ... masa
Na zmiane treningu troche za wczesnie ale zawsze mozna troche polepszyc sie // pamietaj o odpoczynku 1-2 dni przed zawodami , no chyba ze klaty nie meczyles wiec sam wyczujesz czy jest good czy nie
To jest inny klimat,nauczysz sie oddychac cyklicznie dzwigajac ciezary,potrenujesz toche max ilosc wyciskana,klata pojdzie do przodu i jest good... nie boj sie ze bedziesz najgorzy bo tak nie bedzie ;P zobaczysz ile zjawi sie nowicjuszy nie wiedzacych na co sie pisza ;) nawet warto tam pojechac aby caly klimat ogarnac // przezycie !

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
za pozno* zaraz trzasne sobie w domku na sztandze max ilosc i napisz wynik // dodam ,ze nikt nie asekuruje wiec jest schiza ,ze potem nie odloze itp... bede dzwigan na wyczucie ;) mam nadzieje ,ze nic sie nie stanie jak troche pospamuje postami ;) dodam ,ze dzisiaj mialem ostry trening klaty,bica i jestem wytyrny/glodny po robocie ;)

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No 41 to po mega ciezkim treningu.. dlatego mowie ,ze nie wiem ile po rozgrzewce zrobie.. jestem na masie.. sila jest ale wytrzymalosc srednia :| w sumie to jade tam tylko dla siebie.. zeby sie sprawdzic.. nie dla wygranej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc WUAP-14.04.2013 Zalesie

Następny temat

Otwarte Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Wójta Gminy Pomiechówek

WHEY premium