SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiek, a armwrestling

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
albo zakupy w sklepie sfd https://sklep.sfd.pl/

albo wysłać sms pod numer 7516 o treści MP 1359

https://www.sfd.pl/1/abonament/ 

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 483
Dzięki,załatwiłem sprawę smsem

Narazka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Wlasnie chciałem spytac czy jest szansa na osiągnięcie czegos w armwrestlingu zaczynając w wieku 23lat ale z wczesniejszych wątków wnoszę że jeszcze mogę spróbowac.Niestety koło mnie nie na żadnych klóbów (mieszkam w Otwocku). Z amatorskich starć prawie zawsze wychodziłem zwycięsko,mam 183cm wzrostu 37cm biceps 32cm przedramie wiec bez rewelecji,(niestety pale i zdarza mi się wypić) Czy mam szansę cos osiągnąć w tym sporcie jeśli zacznę regularnie trenować?
Pozdrawiam
Beny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
Moim zdaniem nigdy nie jest za późno ,zawsze można spróbować eee trzeba .Ja w tym wieku zacząłem i dziś nie odstaje od czołowych zawodników .Oczywiście nie palę ale piwko lubię od czasu do czasu ,więc nie czekaj tylko do roboty .Ciężką pracą i nie nieugiętością dojdziesz bardzo daleko!!!!!!!!! www.armpower.net  znajdziesz wszystkie kluby w polsce a jest ich od ... więc dasz rade!
ps.fajki są nie modneeeeeeeeeee!

Zmieniony przez - R A S T w dniu 2008-04-09 22:28:32

Przegrana uczy wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Dzieki za krzepiące słowa, mam nadzieję że uda mi sie pozbyć nałogu, a trenowac zaczynam od jutra.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
jeżeli niema klubu obok ciebie to najwyższy czas żebyś sam go założył UKS jest bezpłatny a korzyści wiele np.możliwość zarejestrowania w Polskiej Federacji Armwrestlingu a wtedy możesz wszystko

Przegrana uczy wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Ja jutro ide na pierwszy trening do klubu. Mam 36 w bicepsie w przedramieniu nie wiem nawet Ale mam dopiero co ukończone 16 lat. Myślicie, ze moge cos osiagnać? Moze jakies rady bardzej dosw. zawodnikow?
pzdr

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Kazdy jak da z siebie wszystko cos osiagnie, wiec trenuj, trenuj, trenuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
No będe sie starał i trenował trenował trenował :P
pzdr :P

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
No właśnie.Ja też mam do Was forumowicze pytanie.Mam 20 lat 183cm wzrostu,93 kg,42bic,35przedramie.Jestem troszke wiekszy ale na pewno nie gruby.Chciałby podkreślić,że NIGDY nie chodziłem na siłownie,zacząłem 2 dni temu.Spotkałem sie z opiniami,że moge mieć jakies tam "predyspozycje" ze względu na stosunkowo duze i mocne przedramie bez uczeszczania na siłownie.Czy sadzicie,że po odbyciu pewnego stażu na siłowni są jakieś szanse zebym mogl sprobować swoich szans w armwrestlingu?Jakies debiuty czy coś?Wiem że raczej to nic nie znaczy ale dodam,że nigdy nie przegrałem "przy piwie" i mieszkam pod Jaworznem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy Ciąg - rozpiska Lamar`a Gant`a

Następny temat

Poprawienie wyników WL

WHEY premium