SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wieczorne podjadanie - seratonina

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1172

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Płeć

m

Waga

86

Wzrost

180

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7569
redukuje od jakiegos czasu, wiec wiadomo głód jest.
doszedłem do niskiego w miare bf, zaczalem mocniej jeszcze się ruszać,
w raz z tym zaczely dopadac mnie mega napady glodu wieczorami, czasem ciezko usnac haha
czy suple na podniesienie seratoniny moga pomoc w tym kierunku ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Wklej dietę do oceny, skoro nie jesteś najedzony to zapewne mogą być tam błędy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Jesz "klasycznie"? Czyli kilka posiłków w ciągu dnia? Możesz spróbować zmniejszyć ilość posiłków, tak by jednorazowo zjadać wiecej, lub przyjść na model IF i jeść tylko wieczorem.
Ale najpierw jak pisze Koniu, wrzuć dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7569
Dzięki za odpowiedz.

Koniu151
Wklej dietę do oceny, skoro nie jesteś najedzony to zapewne mogą być tam błędy.


Aktualnie ciężko to nazwać dietą, bo do wieczora wszystko idzie ładnie, a potem się zaczyna
Podjadanie zaczeło sie, gdy przeszedłem na niskie tłuszcze ok 50g dziennie,
było 200 / 50 / 300 btw. więc około 2500-2600kcal.
Co dziwne tylko na słodkie takie parcie mam? hmm...

Aktualnie przeszedłem na wyższe tłuszcze, zeby własnie zamulić apetyt troszkę.
Trenuje 3x bjj mocne w tyg (bedzie zwiekszone, bo jestem po kontuzji)
Do tego 2x grappler by sie porzygal (mocny kompleks sztangowy)
+ 1x siłowy.
+ troszkę aero ok 100-120min łącznie z nudów w tyg

Koniu, jakie zmiany w misce moga to zniwelizowac?

MalcerzV3
Jesz "klasycznie"? Czyli kilka posiłków w ciągu dnia? Możesz spróbować zmniejszyć ilość posiłków, tak by jednorazowo zjadać wiecej, lub przyjść na model IF i jeść tylko wieczorem.
Ale najpierw jak pisze Koniu, wrzuć dietę
.


Tak, klasycznie. Dopiero teraz zaczałem kombinować coś w kierunku póżnych sniadań,
jedynie tłusta kawa co teraz modne z olejem koko i tłusta śmietaną wpada, bo z rana apetytu aż takiego niemam.
Tak samo zaczałem po niej ćwiczyć na siłowni i jest super,
śniadania bez ww to chyba dla mnie, bo niemam zjazdów później.



Zmieniony przez - bziumol w dniu 2015-09-15 10:39:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
jesli masz problemu ze snnem moze zastosujesz carb back loading czyli wegle na noc spozywasz zeby lepiej zasnac sam tego nie stosowalem ale podobno pomaga. Możesz pokombinowac z napojami zero badz porobic galaretki zero kalori z herbaty czy z czegos tam innego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o pomoc w diecie

Następny temat

Rozkład węglowodanów

WHEY premium