SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

większe ramię

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 398
pisałem że ćwiczę 3 lata, no a doswiadczenie u mnie było znikome, dzięki za porady, teraz ćwiczę z mniejszymi ciężarami, ale dokładnie, oglądam filmy na youtube, teraz dodatkowo skupiam się na barkach, to pomoże zbudować łącznie większe ramię, no i zapomniałem zupełnie o nogach, a one są w zupełnie opłakanym stanie, biorę się do pracy, pozdrawiam

Życie jest za krótkie by być ciągle małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 398
dodałem zdj jak wyglądam obecnie

Życie jest za krótkie by być ciągle małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolor paska zaj**isty <wow>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 398
to nie top fashion tylko forum kulturystyczne, ale jak chcesz to mogę ci go oddać !

Życie jest za krótkie by być ciągle małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba gościu nie zrozumiałeś mojej ironii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 398
wierz mi zrozumiałem, twoją ironię, i mam ją głęboko w d...., nie podoba ci się kolor paska, przypałowy ?, to twój problem !,

Życie jest za krótkie by być ciągle małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajny pasek pier**l ich wszystkich nie znaja sie na modzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 398
obecnie ważę 76kg, spadłem 2kg bo miałem zapalenie płuc i oskrzeli, 2 tygodnie nic nie robiłem i gorączka zrobiły swoje, spadłem trochę, ale nadrobię to

Życie jest za krótkie by być ciągle małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 398
jest już trochę lepiej łapka jakby urosła

Życie jest za krótkie by być ciągle małym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór ławeczki

Następny temat

13 latek - 60m, skok w dal, skok wzwyż

WHEY premium