SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Montaż Deore na nieprzystosowanej ramie (bez haka)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 884
Witam wszystkich.

Jestem początkującym rowerowym majsterkowiczem. Ostatnio na allegro dorwałem tanio przerzutkę Deore bez sprawdzania czy dam radę zamocować ją do mojego roweru. Dotychczas miałem zwykłą tanią przerzutkę systemu SIS montowaną na śrubę z półksiężycem. Oczywiście deorki do tego nie da się bezpośrednio założyć jak się przekonałem. Czy jednak sprawa jest całkowicie beznadziejna? Czy są dostępne jakieś ramiona przedłużające pozwalające zamocować przerzutkę? Trochę oglądałem mojego starego SISa i wydaje mi się, że po zdjęciu górnego ramienia można by dop niego przyczepić przerzutkę - tyle, że nie mogę wyciągnąć bolca, który łączy ramię górne z środkowym (sorry za niedokładność terminologiczną).
Pomóżcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
jak pokombinujesz to da rade ;) kiedys widzialem cos takiego ,ale jak to dzialalo to nie pamietam

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

linki

Następny temat

Biegi po mieście.

WHEY premium