SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

whey gainer aktivity vs whey gainer 4000

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Góral w activicie to jawna pomyłka(mam nadzieję, że nie celowe oszukiwanie klientów).
O crea purze gadałem z nimi na pucharze. Mówili, że kreatyna nie jest z skw i tak jak piszesz nazwę zrobili taką-różnica mała, a pozwanie raczej nie możliwe.

Moderator w dziale OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
mietki zdaje sie ze nigdy nie stosowales izolatu zatem swoje stwierdzenia opierasz tylko na teorii...?


misOO
Dozorca w dziale OLIMP
Portier in s0Ople

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
"Nie przesadzajcie.Jesli chcesz spac to niestety lepiej z pustym żołądkiem,a to wymaga wyboru..alb rybki albo pipki.. "

Mietki jakos nie jasno mwoisz to tak jakbys mowil albo bialko albo katabolizm nocny i lepszy sen....przynajmniej ja tak zrozumialem:P
napisz jak sam robisz na noc


<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
a ja chyba sie skusze na to ich crea pure bo starsznie tanie to jest i ma dużo tauryny..



Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
misOO w takim razie jak zauważasz po sobie skutki katabolizmu poabsorbcyjnego? Sam chętnie posłucham

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
a gdzie ja napisalem ze odczoowam skutki katabolizmu poabsorbcyjnego ? przeczytaj uwaznie w kontekscie odp na post mietkiego...

to stwierdzenie wynika z logiki...jesli glodny idziesz spac to k. poabs. robi swoje...i albo stoisz w miejscu albo spadasz...dlatego wazne jest zeby wiedziec co i kiedy zjesc zeby maxymalnie "zanabolizowac" swoja diete i ograniczyc katabolizm ..co nie ? :)


misOO
Dozorca w dziale OLIMP
Portier in s0Ople

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Panowie....panowie...
Misiu przeciez wiesz że z choinki się nie urwałem.To proste że jak ktoś chce miec niezakłócony sen to kładzie sie z żołądkiem opróżnionym ze STAŁYCH treści..więc nie wcina na noc np. tuny..Ale jak chce coś zbudowac to już inna sprawa..
Izolat-misiu wiem że trawi się lepiej i dlaczego stosujesz go na noc.Była już o tym dyskusja.
Ja równiez wybieram mniejsze zło i wcinam na noc białko,jak kazdy z nas skupiając się na zachamowaniu katabolizmu(co i tak nie jest możliwe jak wiemy).
Ziki albo-albo=dokladnie tak..wybieramy pośrednio stosując odrzywki białkowe mimo wszystko mniej uciążiwe przed snem..chyba że mówimy o słynnym jaju
Pewnym rozwiązaniem może być spożywanie na noc aminokwasów..ale jak wiemy mija się to z rzeczywistością większości pakerów.
Anyway nikt nie robi z tego większych problemów,bo jak wiadomo samo robienie masy zbyt zdrowe nie jest.
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehehe dzięki mnie wywiązała się dyskusja i to w dodatku zarzarta, przynajmniej uczę sie nowych rzeczy.

***Czas to mięśnie!!!***
~~~~~~Założyciel Mafii:~~~~~~
~~~ZrYcIuChY RuLez~~~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A wracając do wypowiedzi Sławka to przypominam że Olimp przez 10 lat sprzedawał mieszanki lepszych białek ze słabszymi, a bardzo dobre sprzedaje od kilku miesięcy, więc cały tan wywód że jest to bez sensu jest chyba trochę nie na miejscu

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

Zmieniony przez - BYK w dniu 2003-11-12 11:49:53

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ OLIMP CARBO !!!

Następny temat

jakie białko kiedy najlepiej

WHEY premium